2010 Rugpjūčio 04

Taupymas

Lietuvos profesinės sąjungos ketina pasipriešinti griežtam taupymui

veidas.lt

Lietuvos profesinės sąjungos ketina prisijungti prie rugsėjo pabaigoje visoje Europoje rengiamos demonstracijos prieš griežtas taupymo priemones.

Į akciją ketina įsijungti Lietuvos profesinių sąjungų konfederacija, Lietuvos darbo federacija ir profesinė sąjunga “Solidarumas”, BNS sakė pastarųjų dviejų organizacijų vadovai.

“Mes, trys centrai, esame sutarę, kad darysime renginį Lietuvoje, bet ką dar darysime – tai nėra nuspręsta”, – BNS sakė Lietuvos darbo federacijos (LDF) pirmininkas Vydas Puskepalis.

Anot LDF vadovo, tai galėtų būti tam tikra demonstracija.

“Mes aptarėme, kad tai turėtų būti eitynės ir mitingas, taip kaip mes paprastai darome, todėl, kad vien tik susitikus atkreipiama labai mažai dėmesio”, – sakė “Solidarumo” pirmininkė A.Jašinskienė.

Rugsėjo 29-ąją demonstraciją Briuselyje ketina organizuoti Europos profesinių sąjungų konfederacija. Pasak V.Puskepalio, į šį renginį yra kviečiamos daugiausia Belgijos ir artimesnių valstybių profesinės sąjungos, o kitų valstybių profsąjungos yra kviečiamos sureaguoti.

Europos profesinių sąjungų konfederacija teigia reikalaujanti kokybiškų darbo vietų kūrimo ir ekonomikos augimo planų.

Tiek Lietuvos darbo federacija, tiek “Solidarumas” taip pat planuoja nusiųsti ir kelis savo organizacijų atstovus į Belgiją.

Šiuo metu dauguma Europos šalių vykdo griežtas taupymo priemones, siekdamos pažaboti išaugusius biudžetų deficitus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...