2011 Liepos 18

Lietuvos bendrovės kovos dėl geriausių Europoje titulo

veidas.lt

Dešimt Lietuvos verslo bendrovių pateko į prestižinių Europos verslo apdovanojimų “European Business Awards” antrąjį etapą. Dėl aukščiausių įvertinimų senajame žemyne toliau kovos UAB “Synergium”, UAB “Norvelita”, ERP, koncernas SBA, AB “Volfas Engelman” , AB TEO LT, UAB “NEO Group”, UAB “Rimi Lietuva”, AB LESTO ir AB “Kauno Baltija”.

Konkurso finale, kuris bus surengtas lapkričio mėnesį Barselonoje, apdovanojimus gaus 10 pažangiausių Europos verslo atstovų už inovacijas, plėtrą, tvarumą ir kitus pasiekimus.

Viena didžiausių vertimo paslaugų ir technologijų įmonių Baltijos šalyse UAB “Synergium” į Lietuvos stipriausiųjų dešimtuką išrinkta pagal kategoriją “Dėmesys klientams”. “Esame paslaugų įmonė, tad egzistuojame tik todėl, kad kažkam mūsų paslaugų nuolat reikia. Klientų pasitenkinimu matuojame įmonės sėkmę nuo pirmosios jos dienos, o tai, kad per šešerius metus tapome didžiausia vertimo paslaugų bendrove Lietuvoje, yra tiesiog klientų lojalumo išraiška. Niekas kitas taip nemotyvuoja komandos kaip emocingas kliento “Ačiū, negalvojau, kad tai įmanoma!!!”. Šiais laikais be modernių vertimo technologijų niekaip nespėsi su klientų diktuojamu tempu ir išaugusiais kokybės poreikiais, todėl ne tik patys nuolat investuojame į jas, bet ir kitiems parduodame,” – įmonės sėkmės receptu dalinosi vadovas Mindaugas Kazlauskas.

Dar visai neseniai “Verslo žinių” projekte GAZELĖ 2010 “Synergium” buvo pripažinta trečia sparčiausiai augusia ir sėkmingiausia bendrove Lietuvoje tarp smulkių ir vidutinių įmonių per pastaruosius penkerius metus.

Nuo 2007 metų prestižiniai Europos verslo apdovanojimai teikiami išskirtinių kompetencijų, novatoriškoms ir geriausias praktikas savo veikloje taikančioms įmonėms. Šiais metais savo šalims atstovauti išrinktos tokios kompanijos kaip “Abbott Laboratories” (Danija), “Finnair” (Suomija), “General Electric Oil & Gas” (Italija), ESET (Slovakija), TELE2 (Švedija), “DHL Express Germany GmbH” (Vokietija), “Virgin Trains” (Didžioji Britanija) bei kitos. Šių konkurse dalyvaujančių sėkmingiausių bendrovių pavyzdžiu siekiama paskatinti tarptautinę verslo bendruomenę vystytis ir tobulėti.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...