- Veidas.lt - http://www.veidas.lt -

Lietuvos bendrovės kovos dėl geriausių Europoje titulo

Autorius: veidas.lt | 2011 07 18 @ 16:58 | Verslas | No Comments

Dešimt Lietuvos verslo bendrovių pateko į prestižinių Europos verslo apdovanojimų “European Business Awards” antrąjį etapą. Dėl aukščiausių įvertinimų senajame žemyne toliau kovos UAB “Synergium”, UAB “Norvelita”, ERP, koncernas SBA, AB “Volfas Engelman” , AB TEO LT, UAB “NEO Group”, UAB “Rimi Lietuva”, AB LESTO ir AB “Kauno Baltija”.

Konkurso finale, kuris bus surengtas lapkričio mėnesį Barselonoje, apdovanojimus gaus 10 pažangiausių Europos verslo atstovų už inovacijas, plėtrą, tvarumą ir kitus pasiekimus.

Viena didžiausių vertimo paslaugų ir technologijų įmonių Baltijos šalyse UAB “Synergium” į Lietuvos stipriausiųjų dešimtuką išrinkta pagal kategoriją “Dėmesys klientams”. “Esame paslaugų įmonė, tad egzistuojame tik todėl, kad kažkam mūsų paslaugų nuolat reikia. Klientų pasitenkinimu matuojame įmonės sėkmę nuo pirmosios jos dienos, o tai, kad per šešerius metus tapome didžiausia vertimo paslaugų bendrove Lietuvoje, yra tiesiog klientų lojalumo išraiška. Niekas kitas taip nemotyvuoja komandos kaip emocingas kliento “Ačiū, negalvojau, kad tai įmanoma!!!”. Šiais laikais be modernių vertimo technologijų niekaip nespėsi su klientų diktuojamu tempu ir išaugusiais kokybės poreikiais, todėl ne tik patys nuolat investuojame į jas, bet ir kitiems parduodame,” – įmonės sėkmės receptu dalinosi vadovas Mindaugas Kazlauskas.

Dar visai neseniai “Verslo žinių” projekte GAZELĖ 2010 “Synergium” buvo pripažinta trečia sparčiausiai augusia ir sėkmingiausia bendrove Lietuvoje tarp smulkių ir vidutinių įmonių per pastaruosius penkerius metus.

Nuo 2007 metų prestižiniai Europos verslo apdovanojimai teikiami išskirtinių kompetencijų, novatoriškoms ir geriausias praktikas savo veikloje taikančioms įmonėms. Šiais metais savo šalims atstovauti išrinktos tokios kompanijos kaip “Abbott Laboratories” (Danija), “Finnair” (Suomija), “General Electric Oil & Gas” (Italija), ESET (Slovakija), TELE2 (Švedija), “DHL Express Germany GmbH” (Vokietija), “Virgin Trains” (Didžioji Britanija) bei kitos. Šių konkurse dalyvaujančių sėkmingiausių bendrovių pavyzdžiu siekiama paskatinti tarptautinę verslo bendruomenę vystytis ir tobulėti.

Daugiau šia tema:

Straipsnis publikuotas: http://www.veidas.lt

Straipsnio adresas: http://www.veidas.lt/lietuvos-bendroves-kovos-del-geriausiu-europoje-titulo

© 2002-2009 UAB "Veido periodikos leidykla". Visos teisės saugomos.