2010 Spalio 23

Cash&Carry

Lietuvoje populiarėja “Cash&Carry” parduotuvės

veidas.lt

Lietuvoje veikia jau daugiau nei dešimt “Cash&Carry” tipo parduotuvių, skirtų pigiai pirkti pageidaujantiems verslininkams, įmonių darbuotojams, veiklos patentus turintiems asmenims. Tokio tipo parduotuvėse jau galima įsigyti ne tik maisto, bet ir buities technikos, statybinių medžiagų ir kitų prekių.

Išvertus iš anglų kalbos, “Cash&Carry” reiškia “mokėk ir neškis”. Tai sandėlio tipo parduotuvės, kuriose prekės sudėtos pakuotėmis arba supakuotos didesniais kiekiais, o kliento niekas, išskyrus kasininką, neaptarnauja.

“Sanitex” priklausančių maisto parduotuvių “Promo Cash&Carry” rinkodaros projektų vadovė Monika Alimienė pabrėžia, kad perkant šiose parduotuvėse išleidžiama gerokai mažesnė suma, nei tas pačias prekes įsigyjant įprastuose prekybos centruose. Tuo gali naudotis bet kuris dirbantis asmuo: jei “Cash&Carry” klientu tampa jį įdarbinusi įmonė, jai išduodama tiek vardinių kortelių, kiek tik ši pageidauja. Vienos kaina – 20 Lt.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...