2012 Lapkričio 17

Lietuvoje plečiasi parfumerijos ir kosmetikos tinklas „Douglas“

veidas.lt


Parfumerijos ir kosmetikos tinklas „Douglas“ Lietuvoje atidarė jau septintą parduotuvę. Vilniuje, Gedimino prospekte, įsikūrusi parduotuvė yra pirmoji tinklo parduotuvė sostinės centre. Čia sukurtos 8 naujos darbo vietos. Šiuo metu bendras visų „Douglas“ valdomų parduotuvių plotas Lietuvoje siekia 2,3 tūkst. kvadratinių metrų, o per metus jose vidutiniškai aptarnaujama apie 200 tūkst. klientų.

„Iki šiol „Douglas“ parduotuves atidarydavome didžiuosiuose miestų prekybos centruose, kur koncentruojasi pagrindinis pirkėjų srautas. Tačiau sostinės centrinė gatvė jau kurį laiką buvo mūsų planuose, kadangi aplink yra daug verslo įmonių ir įstaigų, taip pat tai viena iš lankomiausių turistinių gatvių, todėl pirkėjų potencialas itin didelis. Vis tik neskubėjome čia kurtis, laukėme tinkamų patalpų mūsų naujai parduotuvei“, – sakė „Douglas LT“ vadovė Vilūnė Spaičė.

Naujai atidaryta parduotuvė Vilniuje – jau penkta sostinėje. Buvusio prekybos pasažo „Flagman“ patalpose parduotuvė įrengta kaip atskiras prekybinis plotas. Pasak V. Spaičės, siekta sukurti jaukią ir patogią pirkėjams aplinką, o ne pereinamą parduotuvę į prekybos centrą.

V. Spaičės teigimu, artimiausioje ateityje ketinama plėsti „Douglas“ parduotuvių geografiją ir investuoti į šių metų rudenį atidarytą elektroninę parduotuvę (www.douglas.lt). „Kitų metų pradžioje ketiname atidaryti pirmą parduotuvę Panevėžyje. Taip pat nuolat vertiname verslo galimybes ir perspektyvas kituose šalies miestuose. Pamažu vystysime ir mūsų parduotuvę internete, siūlydami daugiau prekių pirkėjams, norintiems apsipirkti neišėjus iš namų“, – pasakojo V. Spaičė.

Pirma „Douglas“ parduotuvė Lietuvoje buvo atidaryta 2008 metais. Šiuo metu šio tinklo parduotuvės yra Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Tinklas „Douglas“ šalyje jau turi daugiau kaip 17 tūkst. lojalių klientų, kurių skaičius nuolat auga. „Douglas“ iš viso valdo daugiau kaip 1 tūkst. parduotuvių 23 pasaulio šalyse.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...