2012 Gegužės 27

Lietuvoje pasiektas pirmasis pasaulyje grimuotojų rekordas

veidas.lt

Vakar Vilniuje pirmą kartą Lietuvoje ir pasaulyje buvo pasiektas grožio rekordas. Vienu metu vienoje vietoje 20 profesionalių visažistų pademonstravo, koks yra teisingas makiažas.

Rekordo esmė – suburti kuo daugiau profesionalių grimuotojų į vieną vietą ir tuo pačiu metu grimuoti po vieną merginą.

„Šis rekordas – tai priemonė atkreipti merginų ir moterų dėmesį į dažniausiai daromas makiažo klaidas – neteisingai naudojamą kosmetiką, per ryškų dieninį makiažą, netinkamai parenkamus pudros atspalvius arba besaikį jos naudojimą, netinkamai tepamus akių vokų šešėlius, veido skaistalus ir kt. Norime, kad kuo daugiau damų iš arčiau susipažintų su makiažo darymo technika, įsiklausytų į specialistų patarimus“,- sakė renginio organizatorė, makiažo namų „Make Up 2 go” įkūrėja Indrė Eskytė.

Prie saikingo grožio idėjos prisjungė ir žinomos Lietuvos moterys: Ingrida Martinkėnaitė, Baiba Skurstenė, Urtė Šilgalytė, Rūta Lukoševičiūtė ir kt. Renginį vedė  Juozas Liesis.

Susirinkusieji daugiau sužinojo apie profesionalią kosmetiką bei akademiją, kurioje ruošiami profesionalūs visažistai.

Grožio rekordas bus užfiksuotas Lietuvos rekordų agentūroje „Factum“. Oficiali jo stebėtoja buvo SLA akademijos vadovė Eglė Pališkienė.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...