2011 Birželio 11

Lietuvoje lankysis JAV valstybės sekretorė H.Clinton

BNS

Scanpix

Birželio pabaigoje į Lietuvą atvyks buvusi kandidatė į JAV prezidentus, dabartinė valstybės sekretorė Hillary Clinton (Hilari Klinton).

Ji Vilniuje lankysis birželio 30–liepos 1 dienomis ir dalyvaus Demokratijų bendrijos, kuriai šiuo metu pirmininkauja Lietuva, renginiuose, rašo “Lietuvos rytas”.

Pagrindinis H. Clinton vizito tikslas – apsilankyti pasaulio lyderių moterų konferencijoje “Moterys – demokratijos stiprintojos: geriausioji praktika”.

Į programą renginio šeimininkai norėtų įtraukti ir H.Clinton susitikimą su Lietuvos piliečiais prie Seimo. Planuojama, kad prie istorinių barikadų likučių aukštoji viešnia pasakytų kalbą apie JAV ir Lietuvos draugystę.

Neoficialiomis “Lietuvos ryto” žiniomis, tokie ketinimai nepatiko Lietuvos prezidentei Daliai Grybauskaitei, kuri savo nepasitenkinimą šią savaitę išsakė Seimo pirmininkei Irenai Degutienei, esą gynusiai šią idėją.

Dienraščio šaltinių teigimu, D. Grybauskaitė sakė nesuprantanti, kam reikia papildomo renginio, kuris kainuos daugiau pastangų saugumo tarnyboms.

Galutinį žodį dėl H.Clinton vizito programos tars JAV pusė.


Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Kaip vertinate galimybę, kad S.Skvernelis vadovaus naujai Vyriausybei?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...