2012 Gegužės 22

Lietuvoje daugėja sportuoti kviečiančių renginių

veidas.lt


Kiekvieną gegužės sekmadienį 11 val. Vilniaus Vingio parke buvo rengiamos nemokamos bėgimo treniruotės su profesionaliais treneriais, sutraukdavusios po kelis šimtus dalyvių, – taip vilniečiai rengėsi šį šeštadienį, gegužės 26 d., organizuojamam renginiui “Aš bėgu. Vilnius”.

Renginio organizatorių teigimu, dalyvių skaičius pranoko lūkesčius: paaiškėjo, kad sportui neabejingų vilniečių yra daugybė, žmonės noriai susirenka ir itin gausiai dalyvauja treniruotėse.
Panašių iniciatyvų, kviečiančių žmones į masinius sporto renginius, Lietuvoje pastaruoju metu randasi vis daugiau. Štai praėjusį sekmadienį Klaipėdoje vyko daugybę žmonių subūręs Klaipėdos šv. Pranciškaus Asyžiečio vienuolyno organizuojamas Vilties bėgimas, kurio dalyviai ne tik sportavo, bet ir galėjo paremti onkologinėmis ligomis sergančių žmonių pagalbos centro statybą.
“Masiniai renginiai, kurių metu gyventojai sportuoja – eina ar bėga, tampa vis populiaresni, sutraukia vis daugiau žmonių. Tai liudija, kad vis daugiau žmonių yra neabejingi savo sveikatai”, – neabejoja Pėsčiųjų žygių asociacijos, organizuojančios įvairius žygius Lietuvoje, atstovai. Tarkime, dalyvauti šį ketvirtadienį prasidėsiančiame trijų dienų pėsčiųjų žygyje, kurio dalyviai įveiks 200 km, užsiregistravo beveik 150 dalyvių.
Sporto populiarėjimą liudija ir žiemą itin didelio slidininkų antplūdžio sulaukusios slidinėjimo trasos Vingio parke, prie Žaliųjų ežerų ir Rokantiškių parke, na, o vasaros viduryje tikimasi rekordinio dalyvių skaičiaus Vilniaus dviračių maratone, kuriame kasmet dalyvauja 20–30 proc. daugiau dviratininkų nei ankstesniais metais.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...