2016 Rugpjūčio 25

PREMJERA

Lietuvoje – vienas garsiausių pasaulyje miuziklų RENT

veidas.lt

Miuziklo Rent repeticijos akimirka. Nuotr. VYRI media (18)

Rugsėjo 2 d. Lietuvos Nacionalinio Dramos Teatro didžiojoje salėje žiūrovai pirmą kartą Lietuvos scenoje išvys vieną garsiausių pasaulio miuziklų RENT.

Šis miuziklas buvo įvertintas prestižine Pulitzerio premija už savo unikalumą ir indėlį į miuziklo bei dramos kultūrą, laimėjęs 4 „Tony“, 6 „Drama desk“ ir 2 „World theatre“. Miuziklas statytas 48 Pasaulio šalyse 24 kalbomis ir patenka į 10-ies populiariausių miuziklų sąrašą.

RENT – roko miuziklas, pasakojantis apie grupę jaunų menininkų, bandančių išgyventi Niujorke ir nuolat besiblaškančių tarp svajonių ir gyvenimo realybės, norinčių mylėti ir būti mylimi.

Miuziklo RENT projektą Lietuvoje įgyvendina Jaunimo miuziklo teatras. Jam statyti pakviestas režisierius ir muzikinio teatro profesorius Georgas Malvius (Vengrija/ Švedija), pastatęs 70 miuziklų, 60 pjesių, bei 20 operų. Semtis šokio meno subtilybių padės bei miuziklo judesį dėlios Stokholmo Baleto akademijos dėstytoja Adrienne Åbjörn (Švedija). Balsus lavina ir muzikinę miuziklo dalį kuruoja vokalo specialistas, kompozitorius ir muzikos prodiuseris Derekas Barnesas iš Didžiosios Britanijos.  Scenos apipavidalinimu bei kostiumais rūpinasi  scenografė ir kostiumų dizainerė Ellen Cairns (Didžioji Britanija), savo rankomis papuošusi daugybės šalių scenas ir atlikėjus.

Lietuviškojoje RENT versijoje pasirodys vienos ryškiausių Lietuvos muzikos, teatro bei kino pasaulio žvaigždžių: Vaidotas Baumila, Jeronimas Milius, Dominykas Vaitiekūnas, Girmantė Vaitkutė, Oneida Kunsunga, Martynas Kavaliauskas, Justinas Lapatinskas, Kristina Radžiukynaitė, Tomas Legenzovas, Martynas Vaidotas, Tomas Žaibus bei daugelis kitų.

RENT repeticijų akimirkos:

VYRI media nuotr.
VYRI media nuotr.
VYRI media nuotr.
VYRI media nuotr.
VYRI media Nuotr.
G. Vidžiūno nuotr.
G. Vidžiūno nuotr.
G. Vidžiūno nuotr.
Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...