2010 Rugpjūčio 05

Atostogos

Lietuvių darbingumą skatina aktyvios atostogos

veidas.lt

Atostogos ir poilsis nuo darbo neabejotinai turi didelę įtaką darbo efektyvumui, rodo atlikta apklausa Lietuvoje. Daugiau nei pusė apklausoje dalyvavusių respondentų pripažino, jog po atostogų jie dirba daug efektyviau ir į darbą grįžta labiau motyvuoti.

Tyrimas parodė, jog 41 proc. lietuvių produktyviam darbui labiausiai nuteikia aktyvios atostogos su nardymu, stovyklavimu ir turistiniais žygiais. Nemaža dalis (28 proc.) tvirtina, kad jų darbo motyvacijai teigiamos įtakos turi prabangesnės atostogos kruize, privačioje viloje ar spa centre. Poilsį paplūdimyje rinktųsi tik 15 proc. respondentų, o poilsis namuose ar mieste nebuvo pripažinti kaip teigiamai darbo motyvaciją veikiančios atostogos.

Remiantis tyrimo duomenimis galima teigti, jog darbinius reikalus atostogų metu lietuviai yra linkę nustumti į šoną ir skirti laiką tik poilsiui. Net 91 proc. apklausoje dalyvavusių respondentų pripažino, kad atostogų metu jiems pavyksta visiškai “atsijungti” nuo darbo ir grįžti gerai pailsėjus. Daugiau negu pusė apklausoje dalyvavusiųjų nesutinka, jog atostogos yra puikus metas įgyti darbui reikalingų žinių ir įgūdžių.

Atostogos leidžia darbuotojams pasikrauti baterijas, padeda sumažinti stresą. Visa tai suteikia galimybę darbuotojams grįžus į darbą po atostogų dirbti produktyviau.”

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...