2011 Gegužės 23

Lietuviai planuoja kuklias atostogas

veidas.lt

"Veido" archyvas

Nors Lietuvos gyventojų nuotaikos pamažu gerėja ir jie sau ima leisti vis daugiau, vis dėlto iki tikro optimizmo dar toloka. Tai matyti ir iš jų atsakymų apie atostogų planus. Pasirodo, šiemet visai neatostogaus beveik ketvirtadalis apklaustųjų, pernai tokių buvo 31,6 proc. Taigi vaizdas kiek šviesesnis, bet nedaug. Juolab kad ir nemažai tų, kurie atostogaus, negalės pasigirti labai turiningomis atostogomis, nes 19,2 proc. respondentų atostogaus namie, o 15,8 proc. – sode. Tai paaiškėjo iš “Veido” užsakymu tyrimų kompanijos “Prime consulting” atliktos naujausios apklausos.

Pasidomėjus, kiek lėšų šalies gyventojai šiemet planuoja šeimos atostogoms, paaiškėjo, kad iš viso pinigų atostogoms neskirs, nes neturi iš ko, 18,6 proc. apklaustųjų (pernai tokių buvo 20,4 proc.). O didžiausioji dalis respondentų (beveik pusė) atostogoms yra numačiusi palyginti kuklias sumas – iki 1500 Lt. 3 tūkst. Lt ir daugiau savo šeimos atostogoms yra numatę 10,8 proc. apklaustų Lietuvos gyventojų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...