2010 Balandžio 26

Vyriausybė

Lietuvai trūksta pirmosios Vyriausybės susitelkimo

veidas.lt

Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė pirmosios atkurtos nepriklausomos Lietuvos Vyriausybės klubo narius Albertą Sinevičių, Leoną Ašmontą, Algimantą Nasvytį, Vytą Navicką ir Juozą Oleką. Savo iniciatyva apsilankę Prezidentūroje klubo nariai įteikė Daliai Grybauskaitei atminimo medalį.

Dėkodama už apdovanojimą, valstybės vadovė sakė, jog pirmosios atkurtos nepriklausomos Lietuvos Vyriausybės indėlis, kuriant valstybės vykdomosios valdžios struktūras, įgyvendinant pirmąsias reformas, priimant tuomet nepopuliarius ekonominius sprendimus bei užmezgant diplomatinius santykius su užsienio valstybėmis yra neįkainojamas.

„Jūsų gebėjimas sutelkti skirtingas pažiūras, išgirsti vienas kitą, siekti bendro tikslo, atsakomybė už valstybę – yra puikus pavyzdys ir šių dienų politikams. Šiandien Lietuvai, kaip ir prieš dvidešimt metų, reikalinga santarvė”, – sakė Prezidentė D. Grybauskaitė.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...