2011 Balandžio 27

Verslas

“Lietuva” vėl liko neparduota

veidas.lt

kinas_Lietuva 22

Apleisto “Lietuvos” kino teatro varžytinės vėl neįvyko – antradienį surengtose antrose kino teatro varžytinėse neužsiregistravo nė vienas pirkėjas, trečiadienį informuoja “Vilniaus diena”.

Pradinė pastato, kuris priklauso bankrutuojančiai bendrovei “Rojaus apartamentai”, kaina siekė 13 mln. litų.

Per pirmąsias varžytines kovo 21 dieną kino teatrą su kiemo statiniais ir nuomojamu 40,52 aro žemės sklypu buvo norėta parduoti už 18,838 mln. litų.

Kada bus trečios kino teatro varžytinės, artimiausiu metu nuspręs kreditoriai.

“Objekto pirkimo procedūra būtų sudėtinga. Jis priklauso bankrutavusiai bendrovei. Kadangi bankai tokiems objektams pirkti lėšų neskolina, pirkėjui reikalingos nuosavo kapitalo lėšos, o tai labai sumažina investuotojų srautą”, – sakė nekilnojamojo turto bendrovės “Ober-Haus” generalinis direktorius Vytas Zabilius.

Kino teatrą buvo nuspręsta uždaryti 2005 metų rugsėjį. Vilniaus miesto taryba buvo patvirtinusi detalųjį planą, pagal kurį buvo leista jį nugriauti. Tačiau šiam sumanymui pasipriešino “Lietuvos” gerbėjai – jie pradėjo rengti protesto ir meno akcijas, įvairias peticijas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...