2011 Birželio 09

Liepą Vilniuje vėl veiks visi greičio matuokliai

veidas.lt

BFL

Vilniaus miesto savivaldybė nuo liepos 1-osios vėl ketina atnaujinti visų kilnojamųjų greičio matuoklių veiklą.

Anot savivaldybės pranešimo, atnaujintas bendradarbiavimas su bendrove “Urbico”, kuri prižiūri matuoklius ir keičia jų buvimo vietas. Iš viso Vilniuje įrengtos 37 vietos, kur gali būti laikomi mobilūs greičio matuokliai. Pačių veikiančių įrenginių bus septyni.

Anot savivaldybės, nuo 2009 metų Vilniaus mieste veikė tik pusė, tai yra trys-keturi mobilūs greičio matuokliai, o stacionarių greičių matuoklių veikla sutriko šių metų vasario 1 dieną.

Nuo pirmadienio visi stacionarūs greičio matuokliai jau fiksuoja Kelių eismo taisyklių pažeidėjus.

Šiemet Vilniuje pablogėjo eismo saugumo situacija. Policijos duomenimis, per penkis mėnesius šiemet, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, eismo įvykių, kuriuose nukentėjo žmonės, sostinėje padaugėjo beveik ketvirtadaliu, žuvusiųjų juose – dvigubai, sužeistųjų – aštuntadaliu.

Gegužę užfiksuotos 62 avarijos, pernai gegužę jų buvo beveik perpus mažiau – 35. Tą mėnesį sostinėje žuvo keturi žmonės (pernai vienas), sužeisti 72 žmonės (pernai 41). Konstatuota, kad labai padaugėjo nedrausmingų vairuotojų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...