2011 Birželio 26

Libijos sukilėliai tikisi sulaukti Kadhafi pasiūlymo

veidas.lt

Scanpix

Libijos sukilėliai tikisi “labai greitai” sulaukti Muamaro Kadafio pasiūlymo, kuris galėtų užbaigti jau keturis mėnesius trunkantį karą, šeštadienį AFP sakė vienas aukšto rango pareigūnas.

Nacionalinės pereinamosios tarybos (NPT) pirmininko pavaduotojas Abdel Hafizas Goga sakė, jog tarpininkai užsiminė, kad yra rengiamas Libijos lyderio pasiūlymas, teikiantis menkutę viltį dėl susitarimo ir kraujo liejimo sustabdymo.

“Tikimės labai greitai sulaukti pasiūlymo; jis nebegali kvėpuoti”, – sakė A.H.Ghoga.

“Norime išsaugoti gyvybes, todėl norime kuo greičiau užbaigti karą. Visada palikdavome jam kokią nors galimybę pasitraukti”, – pridūrė jis.

Pasak A.H.Ghogos, NPT neveda tiesioginių derybų su M.Kadhafi, bet per kontaktus su Prancūzija ir Pietų Afrikos Respublika (PAR) suprato, kad rengiamas kažkoks pasiūlymas.

“Tai šalys, kurias Kadhafi režimas pasirinko pasiūlymui Nacionalinei pereinamajai tarybai pateikti, bet kol kas dar nieko negavome”, – nurodė A.H.Ghoga.

“Bet kokį mums pateiktą pasiūlymą rimtai išnagrinėsime, jei juo bus garantuojama, kad Kadhafi ir jo režimas, jo vidinis ratas neliks valdžioje”, – pridūrė jis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...