2010 Lapkričio 29

Užsienio politika

Kadhafi niekur nevyksta be ukrainietės slaugės

veidas.lt

Ilgametis Libijos lyderis Moameras Kadhafi (Muamaras Kadafis) bijo skristi virš vandens, geriausiai jaučiasi apsistojęs savo palapinėje ir beveik niekur nevyksta be savo patikėtinės – ukrainietės slaugės, kuri sekmadienį tinklalapio “WikiLeaks” paskelbtame viename JAV diplomatinio susirašinėjimo dokumente vadinama geidulinga šviesiaplauke.

Šie ir kiti faktai apie ekscentriško ir neprognozuojamo būdo M.Kadhafi su pasimėgavimu konstatuojami viename iš daugiau nei 250 tūkst. slaptų failų, kuriuos “WikiLeaks” paviešino sekmadienį, nepaisydamas Vašingtono protestų.

JAV valstybės departamentui pernai rugsėjo 29 dieną išsiųstame pranešime rašoma, kad M.Kadhafi nemėgsta ilgai trunkančių skrydžių ir mieliausiai apsistoja ant žemės, o dėl šių priežasčių jo administracijos darbuotojams kyla įvairių logistinių nepatogumų.

Be to, M.Kadhafi turi slaugių komandą ir yra “labai priklausomas nuo savo ilgametės ukrainietės slaugės Halynos Kolotnyckos, kuri įvardijama kaip geidulinga šviesiaplaukė”, – sakoma dokumente, kurį pasirašė JAV ambasadorius Tripolyje Gene’as Cretzas (Džinas Krecas).

Dokumento tekste, kurio tekstą paskelbė JAV dienraštis “The New York Times”, cituojamas vienas šaltinis, sakęs JAV ambasadai, jog M.Kadhafi niekur negali keliauti be H.Kolotnyckos, “nes ji vienintelė išmano jo įpročius”.

“Kai kurie ambasados šaltiniai teigė, kad Kadhafi ir 38 metų Kolotnycką sieja romantiški santykiai, – rašo ambasadorius. – Vienas Ukrainos politikas šių gandų nekomentavo, tačiau neseniai patvirtino, kad ukrainietės slaugės “visur keliauja su lyderiu”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...