2010 Birželio 19

Rezoliucija

LiCS nepritaria naujiems mokesčiams

veidas.lt

Liberalų ir centro sąjungos (LiCS) taryba šeštadienį priėmė rezoliuciją, kuria nepritaria naujų mokesčių įvedimui.

Rezoliucija LiCS pareiškė palaikanti Vyriausybės pastangas taupyti valstybės valdymo išlaidas bei siekius subalansuoti valstybės finansus, tačiau nepritarianti siūlymams didinti bet kokius valstybės ar socialinius mokesčius, nesutinkanti su siūlymais įvesti nekilnojamojo turto, automobilių ar bet kokius kitus naujus mokesčius.

Kaip praneša LiCS, rezoliucija siūloma Vyriausybei didesnį dėmesį skirti ne naujų mokesčių įvedimui, o ekonomikos gaivinimui, verslo skatinimui, darbo vietų kūrimui, biurokratinės naštos verslui ir gyventojams mažinimui, e-paslaugų plėtrai, investicijų paieškai bei inovacijų ir naujų technologijų diegimui.

Partijos taryba taip pat apsvarstė 2011 metų Savivaldybių tarybų rinkimų programos metmenis, rinkimų štabo struktūrą ir veiklos planus.

LiCS deklaruoja siekius rinkimus laimėti 35-iose savivaldybėse, 20-yje iš jų dalyvauti koalicijose ir deleguoti apie 10 merų.

2007 metų Savivaldybių tarybų rinkimuose LiCS iškovojo 182 mandatus ir pagal gautų mandatų skaičių tarp rinkimuose dalyvavusių partijų užėmė trečią vietą, pagal rinkėjų balsų skaičių – ketvirtoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...