2010 Birželio 18

Kaunas

Lėšas ekstremalių situacijų padariniams Kauno savivaldybė naudoja folklorui

veidas.lt

Ekstremalių situacijų padariniams likviduoti skirtas Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus rezervas sparčiai senka. Lėšos naudojamos folkloro ansamblių kelionėms ir minėjimams.

Iš keturiolikos projektų, kuriems skirta lėšų iš rezervo fondo, tiesiogiai su ekstremaliomis situacijomis ir dėl jų patirta žala susijęs vienas. Balandžio viduryje skirta 10,8 tūkst. litų pavasarinio polaidžio padarinių likvidavimo Aleksoto seniūnijoje darbams apmokėti, rašo “Kauno diena”.

“Sutinku, kad daugeliu atveju lėšos skirtos ne pagal paskirtį, bet ką daryti? Mūsų kultūrininkai turi rimtų bėdų. Jie arba nesuplanuoja patys savo išlaidų, arba lieka nepastebėti planuojant biudžetą”, – sakė savivaldybės administracijos direktorius Vygantas Gudėnas.

Dėl aplaidumo laiku nebuvo skirta lėšų Kauno tautinės kultūros centro vaikų folkloro ansamblio “Ratilėlis” dalyvavimo festivalyje “Euro Folk 2010″ Bulgarijoje išlaidoms padengti. Iš rezervo jiems skirta 17 tūkst. litų.

Birželio pradžioje miestą paralyžiavusios liūties nuostoliai apskaičiuoti, tačiau dar neaišku, ar jie bus kompensuoti iš administracijos direktoriaus rezervo fondo. Visą naktį lijęs lietus kai kuriuos kelius pavertė neišvažiuojamais, įsmego gatvės, o nuokalnėse susidarė žemių ir žvyro nuošliaužos.

Ekstremalių situacijų komisija apskaičiavo, kad žala siekia 0,5 mln. litų, tačiau V. Gudėnas negalėjo pasakyti, ar šios stichinės nelaimės padariniai bus finansuojami iš fondo.

“Atsakymo dar neturiu. Klausimą svarstė ekstremalių situacijų komisija, visą medžiagą jie pateikė Biudžeto ir finansų komitetui. Jeigu komitetas pritars, pinigų sk

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...