2011 Kovo 05

Prekyba

Lenkijoje ribojamas cukraus pardavimas

veidas.lt

Lenkijoje prisimenami socializmo laikai – prasidėjo cukraus pirkimo karštligė, didieji prekybos centrai įvedė jo pardavimo limitą, rašo dienraštis “Gazeta Krakowska”.

Pasak laikraščio, Krokuvoje nuo lentynų akimirksniu dingsta cukrus, prie kasų susidaro milžiniškos eilės žmonių su pilnais krepšiais cukraus. Visa tai prasidėjo šiek tiek pabrangus cukrui; beje, atsargas kaupia ir pardavėjai.

Prekybos centre “Carrefour” galima nusipirkti daugiausia 20 kilogramų, “Auchan” – vos 5 kilogramus, “Tesco” – 30 kilogramų.

Prekybininkai aiškina, esą tai daroma pirkėjų labui, jog atėję galėtų nusipirkti cukraus. Pasak jų, klientas perkantis daugiau kaip 30 kilogramų, tikriausiai, negalvoja vien tik apie apsirūpinimą cukrumi, bet ir apie papildomą uždarbį.

Cukraus Lenkijoje stokojama dar ir todėl, pastebi dienraštis, kad ES nustatė šaliai per mažus cukraus gamybos limitus. Todėl šios prekės reikia įsivežti iš kitų šalių.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Anonimas Anonimas rašo:

  Tai reiškia,isterija su cukrumi Lietuvoje buvo nevisai be pagrindo. :)

 2. Aurimas Aurimas rašo:

  Tai reiškia, kad visur spekuliantai dirba :)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...