2012 Gruodžio 20

Lana Del Rey atskleidė savo Kalėdų tradicijas

veidas.lt


Lietuvoje koncertuosianti viena ryškiausių šiandienos muzikos žvaigždžių Lana Del Rey prasitarė apie savo Kalėdų tradicijas ir artėjančių švenčių planus.

„Šiek tiek anksčiau aš savo mamai pažadėjau, kad Kalėdas visada švęsime drauge, o aš savo žodžio laikausi. Laikas tarp Kalėdų ir Naujųjų metų yra ypatingas – visi stengiasi surasti pusiausvyrą savo gyvenimuose ir tikisi ją išlaikyti ateityje. Visi stengiasi prisiminti tuos, kuriuos buvo pamiršę ir galbūt juos aplankyti ar bent su jais pakalbėti telefonu. Apskritai manau, kas tai laikas, kurį reikia leisti artimiausių žmonių apsuptyje“, – sakė žvaigždė.

Lana Del Rey atskleidė, jog Kalėdas sutiks su savo šeima ir seneliais nedideliame gimtajame miestelyje Leik Plaside, esančiame Niujorko valstijoje JAV.

„Aš esu katalikė, todėl, be abejo, per Kalėdas apsilankysiu bažnyčioje. Man labai patinka dainuoti bažnyčiose, myliu religines giesmes, kalėdines dainas, ypač garsiąją „Silent Night“, – pasakojo Lana Del Rey bei prisipažino vis dar liūdinti, jog nėra Kalėdų Senelio.

„Aš visuomet tikėjau, kad jis iš tiesų egzistuoja. Mama visuomet mums Kalėdų Senelio vardu rašydavo įvairias žinutes, tokias kaip: „Ačiū už sausainius. Tikiuosi tau patiko mano dovanos. Sveikinimai“. Todėl ji ir mane įtikino, kas jis išties egzistuoja,“ – tvirtina ji.

Lana Del Rey sako Kalėdų Senelio „paslaptį“ išsiaiškinusi tik, kai jai suėjo 12 metų. „Tuo metu man buvo šokas. Prisimenu, priėjau prie tėčio ir paprašiau pasakyti teisybę. Tiesiog paklausiau, ar Kalėdų Senelis egzistuoja, o jis papurtė galvą, leisdamas suprasti, kad ne, jis neegzistuoja. Buvau priblokšta“, – prisimena populiarioji atlikėja.

Viena populiariausių ir gražiausių moterų tituluojamą Laną Del Rey Lietuvos gerbėjai galės išvysti birželio 4 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje. Atlikėjos koncertas Lietuvoje įtrauktas į pasaulines gastroles, kurių metu ji pristatinėja milžiniškos sėkmės susilaukusį albumą „Born to Die“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...