2010 Liepos 15

Europos Parlamentas

L. Andrikienė rengs metinį EP pranešimą apie žmogaus teises

veidas.lt

Lietuvos atstovė Europos Parlamente (EP) ir EP Žmogaus teisių pakomitečio vicepirmininkė Laima Andrikienė paskirta pagrindine EP pranešėja žmogaus teisių pasaulyje ir ES politikos šioje srityje klausimais.

Ji bus atsakinga už EP metinio pranešimo, kuris yra pagrindinis EP dokumentas žmogaus teisių apsaugos srityje, parengimą, pranešė EP Europos liaudies partijos frakcija.

“Europos Parlamento pranešime įvertinsime žmogaus teisių padėtį pasulyje ir ES veiksmus žmogaus teisių srityje nuo 2008 metų vidurio iki 2009 metų pabaigos. Tikiu, kad dokumentas taps reikšmingu EP indėliu kuriant naują ir efektyvesnę Europos Sąjungos strategiją žmogaus teisių, kaip vieno svarbiausių ES užsienio politikos įrankių, srityje”, – pranešime cituojama L.Andrikienė.

Pasak EP Žmogaus teisių pakomitečio pirmininkės Heidi Hautalos, ES peržiūri savo strategiją žmogaus teisių apsaugos srityje ir pradeda konsultacijas su ES institucijomis dėl naujos strategijos kūrimo. Prie to turėtų prisidėti ir metinė ataskaita.

L.Andrikienė EP Žmogaus teisių pakomitetyje dirba jau šešerius metus.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (7)

 1. Sigitas Sigitas rašo:

  Super įvertinimas:
  “Mes nekantriai laukiame darbo su šia ypatingai patyrusia mūsų kolege pradžios, rengiant EP pasiūlymus dėl ES politikos žmogaus teisių apsaugos srityje“,- EP Žmogaus teisių pakomitečio posėdyje kalbėjo jo pirmininkė H.Hautala

 2. Valdemaras Valdemaras rašo:

  Šis paskyrimas – džiugi naujiena Lietuvai, mūsų europarlamentarės L. Andrikienės darbo įvertinimas. Labai gerai, kad bus rengiamas pranešimas ne tik apie žmogaus teises pasaulyje, bet ir ES politikos šioje srityje klausimais. Juk problemų šiais klausimais yra ir pačioje ES.

 3. Povilas Povilas rašo:

  Linkime, kad tai būtų ne paskutinis šuolis naujuose iššūkiuose. Laima Andrikienė tikrai nusipelnė ir dar daugiau. Sveikiname!

 4. Aivina Aivina rašo:

  Va čia tai lygis !!! Žavi šios europarlamentarės darbštumas, kompetencija, intelektas. Europa jau pripažino. Laikas pagaliau Lietuvai įvertinti jos pasiekimus !

 5. samo samo rašo:

  tai tikrai kieta. Andrikien bent dirba. kur kiti??????

 6. Mantas Mantas rašo:

  Pagarba europarlamentarei!

 7. regionai regionai rašo:

  Suprantama, tai didžiulis p. Laimos įdirbis, ir pagaliau jis duoda vaisius. Didelis laimėjimas Lietuvai.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...