2010 Rugsėjo 15

Automobiliai

Kurie automobilių gamintojai labiausiai džiugina vairuotojus

veidas.lt

Kurie automobilių gamintojai moka nudžiuginti, o kurie modeliai išties nuvilia? Į šiuos klausimus atsako naujausia “J.D.Power” ataskaita. Priminsime, kad “J.D.Power” – garsi JAV rinkos tyrimų agentūra, apklausianti daugybę vairuotojų skirtingose pasaulio šalyse, ar jie patenkinti savo automobiliais. Šiemet rinkos tyrėjai apklausė 16 330 vairuotojų.

Visi apkausos dalyviai savo automobiliu važinėja jau dvejus metus ir po nuvažiuotų maždaug 34 tūkst. km turėtų būti sukaupę pakankamai patirties. Ar įsigytas automobilis pateisino pirkėjų lūkesčius, “J.D.Power” aiškinasi pagal keturis kriterijus: automobilio patrauklumą, kokybę, patikimumą, eksploatacines ir servise patiriamas išlaidas.

Pasirodo, tarp mažiausių automobilių jų vairuotojus labiausiai džiugina “Kia Picanto”, o tarp mažųjų automobilių – “Nissan Note”. Iš mažesnės vidutinės klasės mašinų grupės nugalėtoju išrinktas “Mazda 3″, iš vidutinės klasės – “Toyota Prius”, o iš prabangesnės vidutinės – C klasės “Mercedes”. Vienatūrių vairuotojus labiausiai džiugina “Ford S-Max”, visureigių – “BMW X5″, sportinių automobilių – “Mercedes CLK”. O prabangiųjų automobilių klasės nugalėtoju pripažintas “Audi A8″.

Vertinant ne atskirus modelius, o gamintojus paaiškėjo, kad vairuotojai labiausiai patenkinti “Mercedes-Benz” automobiliais, antroje vietoje liko BMW. Tuo tarpu mažiausiai patenkintųjų yra tarp “Fiat”, “Chevrolet” ir “Ford” markių mašinų vairuotojų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...