2010 Rugpjūčio 13

Plovyklos

Kur plauti automobilį

veidas.lt

Žurnalo “Auto Bild Lietuva” atliktas tyrimas atskleidė, kur sostinės gyventojams pigiausia ir brangiausia plauti savo automobilį.

Paaiškėjo, jog kaip ir prieš metus mažiausią kainą siūlo “Plaunu pats”, kur automobilį nusiplauti galima dar pigiau nei praėjusią vasarą: vieno žetono kaina čia sumažėjo nuo 2 Lt 20 ct iki 2 Lt, tad pasirinkus visas penkias programas automobilio plovimas atsieina dešimt litų.

Antroje vietoje – “Švaros broliai”. Tiesa, jie vis dar taiko nuolaidą pigiausiai plovimo paslaugai, t.y. vietoj įprastai prieš krizę buvusių 14 Lt už plovimą teks mokėti tik devynis. Tačiau nors plovyklos darbuotojas automobilį už šią kainą nuplaus už jus, bet kėbulo nenusausins.

Norintiesiems, kad automobilio kėbulas būtų sausas ir išvaškuotas, teks rinktis kitą programą, kurios kaina pakilo – vietoj buvusių vienuolikos teks atseikėti 15 Lt, ir tik ketvirtadieniais, nes kitomis dienomis tokia paslauga kainuoja jau 22 Lt.

Na, o brangiausiai, kaip paaiškėjo įvertinus visų plovyklų kainas, automobiliai plaunami degalinėse. Be to, plovimo kainos čia nuo pernai nesumažėjo nė centu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (2)

 1. Aurimas Aurimas rašo:

  Velnias, o aš kaip tik maniau, kad privačiose plovyklose (ne degalinėse) brangiau lupa. Ką gi, reiks keisti įpročius tada.

 2. Anonimas rašo:

  Savitarnos plovyklose visada pigiausia, as Vilniuje prie vienos degalines plaunuosi uz 3 zetonus (nes komplektas is 3 programu ir susidaro), sumoku su nuolaidu kortele apie 6.5 Lt.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

 • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

  Apklausos rezultatai

  Loading ... Loading ...