2010 Spalio 07

Socialinės išmokos

Krikščionių partijos frakcija parengė pareigūnams aktualias įstatymo pataisas

veidas.lt

Seimo Krikščionių partijos frakcija parengė ir įregistravo Lietuvos Respublikos socialinių išmokų perskaičiavimo ir mokėjimo laikinojo įstatymo pakeitimo projektą.

Įstatymo pakeitimo projekte nustatyta pareiga Vyriausybei parengti ir patvirtinti valstybinių pensijų kompensavimo tvarką.

“Šio teisės akto projekto pateikimas yra įtrauktas į spalio 12 dienos Seimo plenarinio posėdžio darbotvarkę. Mes, Krikščionių partijos frakcijos Seime nariai, sieksime, kad šio įstatymo pakeitimo projekto svarstymas ir priėmimas įvyktų kuo greičiau”, – teigia frakcijos seniūnas Vidmantas Žiemelis.

Be to, siekdama atkurti pusiausvyrą tarp vidaus tarnybos pareigūnų pavojingų ir sudėtingų darbo sąlygų bei šias sąlygas atitinkančių socialinių garantijų, Seimo Krikščionių partijos frakcija parengė LR vidaus tarnybos statuto pakeitimo projektą. Jame numatyta, jog ligos pašalpos dydis pareigūnams turi siekti 85 proc. vidutinio jų darbo užmokesčio.

Šiuo metu yra renkami Seimo narių parašai dėl minėto įstatymo projekto įtraukimo į artimiausio Seimo plenarinio posėdžio darbotvarkę.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...