2011 Balandžio 28

Izraelis

Krepšinio čempionato pristatymas

veidas.lt

"Veido" archyvas

Lietuvos ambasada Izraelyje balandžio 27 dieną sukvietė Izraelio krepšinio bendruomenę į šiais metais Lietuvoje vyksiančio Europos vyrų krepšinio čempionato „Eurobasket 2011“ pristatymą Izraelio olimpiniame komitete.

Pasirengimą pirmenybėms Izraelio žurnalistams ir kitiems besidomintiems krepšiniu pristatė „Eurobasket 2011“ ambasadorius Arvydas Sabonis. Jo kvietimą atvykti į čempionatą Lietuvoje tiesiogiai transliavo Izraelio televizijos sporto kanalas.

„Po 72 metų lietuviai turi galimybę žaisti Europos pirmenybėse savo namuose. Tai nepaprastai svarbu mums. Tačiau taip pat svarbu, kad mūsų svečiai būtų patenkinti varžybomis ir jų organizavimo lygiu. Atvykite ir patys įsitikinkite, kaip mes sugebame švęsti krepšinio šventes“, – sakė A. Sabonis.

Renginio svečiams, tarp kurių buvo Izraelio olimpinio komiteto prezidentas Zvi Varšaviakas, Izraelio krepšinio federacijos vadovas Šai Šani ir šalies nacionalinės rinktinės kapitonas Talis Buršteinas, „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto vykdantysis direktorius Mindaugas Špokas pristatė ne tik atliktus darbus, bet ir čempionato metu veiksiančias technologines naujoves.

Izraelis buvo šeštoji šalis, kurioje lankėsi A. Sabonis ir „EuroBasket 2011“ organizatoriai. Prieš tai bendradarbiaujant su Lietuvos užsienio reikalų ministerija pirmenybės buvo pristatytos Slovėnijoje, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Ispanijoje.

„Eurobasket 2011“ vyks rugpjūčio 31-rugsėjo 18 dienomis šešiuose Lietuvos miestuose: Alytuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose (kur žais ir Izraelio komanda), Vilniuje ir Kaune. Pirmąsyk Europos krepšinio istorijoje jame dalyvaus 24 stipriausios Senojo žemyno rinktinės.

Šią „EuroBasket 2011“ ambasadoriaus kelionę į Tel Avivą padėjo surengti Lietuvos užsienio reikalų ministerija, tarptautiniai Vilniaus ir Kauno oro uostai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...