2011 Gegužės 27

Apdovanotas Gruzijos prezidento meistriškumo ordinu

veidas.lt

BFL

Legendinis Lietuvos krepšininkas Arvydas Sabonis apdovanotas Gruzijos vadovo Michailo Saakašvilio Prezidento meistriškumo ordinu ( Presidential order of excellence), pranešė Užsienio reikalų ministerija.

A. Sabonis tebėra labai žinomas Gruzijoje, sakė Lietuvos ambasadorius Gruzijoje Jonas Paslauskas per ordino įteikimo ceremoniją.

“Malonu matyti ir girdėti, kaip gerai Gruzijos gyventojai prisimena Arvydo Sabonio vardą. Šiandien dar kartą įsitikinome, kad sportas yra vienas iš lietuvius ir gruzinus vienijančių veiksnių”, – URM pranešime cituojamas ambasadorius.

Šis retai užsienio šalių piliečiams teikiamas valstybinis apdovanojimas A. Saboniui skirtas už Lietuvos ir Gruzijos draugystės puoselėjimą.

2011 metų Europos vyrų krepšinio čempionato ambasadorius A. Sabonis Gruzijos prezidentui savo ruožtu padovanojo oficialius Lietuvos rinktinės marškinėlius ir oficialią Gruzijos rinktinės aprangą, kuri pagaminta Lietuvoje.

Šią savaitę A. Sabonis Tbilisyje žurnalistams ir krepšinio aistruoliams pristatė rugpjūčio 31-rugsėjo 18 dienomis Lietuvoje vyksiantį Europos vyrų krepšinio čempionatą ir pakvietė Gruzijos sirgalius atvykti į Lietuvą palaikyti savo nacionalinės rinktinės.

Gruzija yra devintoji šalis, kurioje lankėsi A. Sabonis ir “Eurobasket 2011″ organizatoriai. Bendradarbiaujant su Lietuvos URM ir Lietuvos diplomatinėmis atstovybėmis pirmenybės jau pristatytos Slovėnijoje, Jungtinėje Karalystėje, Vokietijoje, Rusijoje, Ispanijoje, Izraelyje, Latvijoje ir Graikijoje.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...