2011 Spalio 04

Kortele galima mokėti jau ir mikroautobusuose

veidas.lt

BFL

Už kelionę atsiskaityti banko kortele jau galima ir pirmuosiuose sostinėje važinėjančiuose mikroautobususe. Kortelių skaitytuvai prieš porą savaičių įdiegti UAB „Transrevis“ Nr.2 ir Nr.5 maršrutuose.

Šiuo metu sumokėti kortele galima tik maždaug penkiolikoje mikroautubusų, bet artimiausiu metu jų daugės.
„Kol kas keleiviai nelabai žino, kad yra galimybė mokėti kortele. Apie tai informuoja išklijuoti lipdukai“, – sakė su banku „Swedbank“ bendradarbiaujančios „Transrevis“ direktorius Vladas Dapkus. Vadovas pridūrė, kad kol kas keleiviai labiau įpratę atsiskaityti grynaisiais, tačiau jis mano, kad visiems būtų patogiau, jei prigytų mokėjimas kortelėmis. „Galbūt netgi pavyktų eliminuoti grynuosius pinigus iš mikroautobusų“, – svarstė V.Dapkus. „Transrevis“ atsiskaitymo kortelėmis įrenginius ketina diegti ir tarpmiestinio susisiekimo maršrutuose.
Kaip žinoma, jau kelinti metai kortele galima atsiskaityti ir už kelionę kai kuriuose sostinės taksi. Šia galimybe labiausiai naudojasi užsieniečiai, bet daugėja ir kortelėmis mokančių lietuvių. SEB banko duomenimis, šių metų antrąjį ketvirtį, palyginti su pirmuoju, atsiskaitymų kortelėmis padaugėjo 30 proc. „Klientai ne visada turi grynųjų, todėl tai labai patogu“, – teigia „Martono taksi“ ir “Pigus taksi“ direktorius Ričardas Kriukovas. Kortelių skaitytuvai jau įrengti daugelyje šių įmonių taksi. Pasak R.Kriukovo, kitas žingsnis greičiausiai bus atsiskaitymas už taksi mobiliuoju telefonu.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...