2010 Balandžio 22

Savivaldybių rinkimai

Konservatoriai vilniečiams leis išsirinkti vieną iš dviejų kandidatą į merus

veidas.lt

Tokį sprendimą priėmė šią savaitę posėdžiavusi TS-LKD Vilniaus m. skyrių Sueigos Taryba. Bus organizuojami atviri sostinės sąrašo lyderio rinkimai. Jų metu savo nuomonę išsakyti bus kviečiami į susitikimus su politikais – kandidatais į miesto merus – atvykę sostinės gyventojai.

Gegužės 13 d. organizuojama TS-LKD Vilniaus Sueigos konferencija, kurioje slaptu balsavimu planuojama išrinkti du daugiausia balsų surinkusius kandidatus į sąrašo lyderius, o vėliau bus rengiami šių kandidatų atviri susitikimai su gyventojais. Juose bus galima ne tik pasikeisti nuomonėmis ar užduoti klausimus politikams, bet ir atiduoti už juos savo balsą. Atvirą balsavimą planuojama organizuoti gegužės 17-28 dienomis. Savo valią vilniečiai bus kviečiami išreikšti ir TS-LKD centrinėje bei Sueigos būstinės patalpose.

Kandidatai į TS-LKD sostinės rinkimų sąrašo lyderius gali būti iškelti arba išsikelti iki balandžio 27 d. Politikai išsikėlę savo kandidatūras turi surinkti ne mažiau nei 230 palaikančiųjų partijos narių parašų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...