2014 Vasario 12

Konferencijų turizmo rykliai susirinko Vilniuje

veidas.lt


Renginių organizatoriai, dirbantys su „Google“, „Nokia“, „Pfizer“ ir kitomis stambiomis įmonėmis, susirinko Vilniuje. Parodoje ir kontaktų mugėje „Convene“ jie ieško naujų vietų klientų renginiams bei patys tikrina Vilniaus svetingumą. Įvairių paslaugų teikėjai iš Lietuvos ir kitų Baltijos regiono šalių pristato jiems savo paslaugas bei susitikimų metu ne tik užmezga naujus kontaktus, bet ir siekia sudaryti pelningas sutartis.

Šių metų parodoje ir kontaktų mugėje „Convene“ vieši 150 tarptautinių renginių planuotojų iš Didžiosios Britanijos, Vokietijos, Prancūzijos, Italijos ir kitų šalių. Jiems savo paslaugas pristato 69 parodos dalyviai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Lenkijos, Rusijos ir Baltarusijos. Renginyje suplanuota 3 tūkst. dvišalių verslo susitikimų.  kurių metu parodos dalyviai turės galimybę pristatyti savo paslaugas renginių organizatoriams, dirbantiems su pasaulinio garso įmonėmis.

„Džiaugiamės, kad tokio masto ir svarbos renginys vyksta būtent Vilniuje. Siekiame, kad konferencijų turistų mieste kasmet vis daugėtų, nes jie išplečia turistinio sezono ribas ir palieka čia triskart daugiau pinigų nei pažintiniais ar pramogų tikslais atvykę užsieniečiai“, – sako Vilniaus miesto savivaldybės tarybos sekretorius Miroslavas Monkevičius.

Lietuvos verslininkai į gero Vilniaus vardo pristatymą šiemet investavo apie 360 tūkst. litų. Didelę dalį šios sumos sudaro sostinės viešbučių investicijos: septyni sostinės viešbučiai suteikė 400 nemokamų nakvynių svečiams iš užsienio.

„Parodos metu miestas ir verslas turi puikią galimybę parodyti viską, ką turi geriausia, taip pritraukti naujų renginių bei tapti konferencijų turizmo vartais į Baltijos jūros regioną“, – „Convene“ svarbą pabrėžė Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro direktorė Jolanta Beniulienė.

Paroda ir kontaktų mugė „Convene“ Vilniuje vyksta jau antrą kartą. Pernai renginys sulaukė didelio susidomėjimo. Skaičiuojama, kad jame užmegzta tūkstančiai naujų verslo kontaktų, po parodos dalyviai džiaugėsi gavę užsakymų keleriems metams į priekį.

„Convene“ organizuoja VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centras ir konferencijų biuras. Projekto partneriai: Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“, agentūros „ViaConventus“ ir „Baltic Travel Group“ bei Vilniaus viešbučiai: „Artis“, „Holiday Inn“, „Novotel“, „Comfort Hotel LT“, „Radisson Blu Lietuva“, „Radisson Blu Astorija“ ir „Kempinski Hotel Cathedral Square“. Projektą remia Vilniaus miesto savivaldybė ir Lietuvos Respublikos ūkio ministerija.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...