2010 Birželio 07

Egzaminai

Kol kas iš egzaminų pašalinti du abiturientai

veidas.lt

Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavčius pirmadienį pranešė, kad per šiuo metu vykstančią mokyklos baigiamųjų egzaminų sesiją kol kas iš egzaminų pašalinti du abiturientai.

Tačiau ministras atsisako tiksliau nurodyti, kokiame mieste įvyko antrasis atvejis. Po lietuvių kalbos egzamino jis yra užsiminęs apie sostinėje iš egzamino išprašytą jaunuolį dėl to, kad šis neleistinai naudojosi mobiliuoju telefonu.

“Mano duomenimis, du (pašalinti iš egzaminų – BNS), bet mes, nenorėdami užkirsti kelio šitiems jauniems žmonėms laikyti kitus egzaminus, ir išlaikius tuos egzaminus gauti brandos atestatą, nenorime gilinti nei informacijos, nei kalbėti apie konkrečias pavardes”, – žurnalistams pirmadienį teigė G.Steponavičius.

Anot ministro, per egzaminų sesiją “nėra užfiksuota nė vieno užduočių nutekėjimo fakto”.

G.Steponavičius tikisi, kad vėlesni egzaminai vyks sklandžiai.

“Tai yra pavienai atvejai, ir reaguojant ne į sisteminius pažeidimus, o į atskirų žmonių, norinčių išlaikyti egzaminus ne visai tiesiausiu keliu. Tikimės, kad ir per likusias savaites procesas bus sklandus”, – sakė ministras.

Nuo gegužės 31-osios šalies mokyklose jau laikyti lietuvių kalbos, gimtosios kalbos (baltarusių, lenkų, rusų, vokiečių), informacinių technologijų, dailės ir istorijos egzaminai, kai kurie iš jų – valstybiniai. Antradienį vyks matematikos valstybinis egzaminas.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...