2010 Rugsėjo 29

Mokyklos

Klaipėdos mokyklų ir darželių vadovai papildomai dirbti mokytojais negalės

veidas.lt

Klaipėdos miesto valdžia uždraudė uostamiesčio mokyklų ir darželių vadovams imtis papildomo darbo savo vadovaujamose įstaigose.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktorius Aloyzas Každailevičius pasirašė įsakymą, kuriuo miesto bendrojo lavinimo įstaigų ir darželių vadovams nebeleidžiama dirbti papildomo darbo jų vadovaujamose įstaigose.

Anot savivaldybės pranešimo, priimant šį įsakymą atsižvelgta į tai, kad mokyklos ir darželio vadovo, papildomai dirbančio mokytoju ar auklėtoju, darbo niekas nekontroliuoja.

“Paprastai mokytojų ir auklėtojų darbą prižiūri, juos skatina ir baudžia įstaigos vadovas. Vadovo kaip mokytojo niekas neskatina ir nebaudžia. Mokyklos direktoriaus papildomas darbas savo tiesioginio darbo laiku trukdo kokybiškai atlikti vadovo pareigas. Jo pamokų metu mokykla lieka be vadovo”, – rašoma pranešime.

Nuo šiol švietimo įstaigų vadovai dirbs tik savo tiesioginį vadovaujantį darbą, tačiau po darbo valandų jiems nedraudžiama dirbti papildomą darbą kitur.

Įsigaliojus minėtam įsakymui, mokytojams atsirado galimybė gauti papildomą dėstomų pamokų skaičių, kurį paprastai pasiskirdavo direktorius.

Savivaldybė pabrėžė, kad sprendimas neleisti įstaigų vadovams dirbti papildomo pedagoginio darbo pagrindinio darbo metu įtakos pedagoginio darbo trukmei (stažui) neturės.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. daina daina rašo:

    Pagaliau suprato, kad vedantis pamokas nei direktorius , nei pavaduotojai nėra kontoliuojami, bet jie negali ramiai vesti pamokų, nes nuolat yra kviečiami prie telefono, ar kitaip trugdomi, sūnus parėjęs DŽIAUGIASI,KAD PUSĘ PAMOKOS pavaduotoja praleido už durų, (jis dabar antrokas).Pasiskindėm direktoriui, o jis pasiūlė susirasti kitą mokyklą, nes ir pats turi pamokų ir panašiai elgiasi, bet valdžia pas mus visagalė, jiems nepaprieštarausi…


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...