2011 Rugpjūčio 21

Kinijos gyventojas pasigamino rusiško tanko kopiją

veidas.lt

Kinas daugiau nei 7 mėnesius konstravo, išleido krūvas pinigų – apie 320000 litų, – kad galėtų pasigirti namuose pasigaminęs tanką.

Hao Jinxi iš Hangdžou, pietų Kinijoje esančios Džedziango provincijos sostinės, didžiuojasi savo rankomis pasigaminęs autentišką rusiško tanko T62 kopiją, rašo orange.co.uk.

Ištapytas kamufliažo raštais, su itin į tikroviškus panašiais pabūklais, didžiuliais vikšrais, šis kino pagamintas milžinas gali išvystyti 16 km per valandą greitį.

Beje, pagrindinis tanko pabūklas iš tikrųjų veikia, tačiau jis užtaisytas ne sviediniais, o etano dujų bei deguonies mišiniu. Tanko autorius tikina, kad šūviai nėra pavojingi, o skirti tik pramogai.

Gyvenimui kinas užsidirba dirbdamas kompanijai, gaminančiai traukinius, skirtus turistinėms apžvalgoms rengti. Tad neatsitiktinai pirmasis jo paties pagamintas tankas atlieka panašią funkciją - tuoj po pagaminimo jis buvo parduotas ir džiugina parko, įsikūrusio Vidinės Mongolijos dykumoje, lankytojus.

Pasivažinėjimas po dykumą su tanku tapo nauja išskirtine pramoga turistams, norintiems pasižvalgyti į dykumos peizažus pro neįprastos transporto priemonės liukus. Kadangi pasisekimas ir turistų susidomėjimas šiuo nauju pasiūlymu pranoko lūkesčius, parkas užsakė pagaminti dar 30 tokių mašinų gigantų.

„Anksčiau aš niekad nesu pagaminęs tanko, bet man labai patiko šis iššūkis. Dabar turiu dar vieną naują sumanymą – pačiam sukonstruoti iš tikrųjų skraidantį lėktuvą“, – savo vis įspūdingesnius planus atskleidžia nagingasis kinų meistrelis.

technologijos.lt

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...