2010 Gegužės 03

Vaistų kainos

Keturios vaistinės gali netekti licencijos

veidas.lt

Keturios vaistinės gali netekti licencijos, Tai žurnalistams po Vyriausybės pasitarimo pirmadienį sakė sveikatos apsaugos ministro Raimondo Šukio patarėjas Martynas Marcinkevičius.

Pasak jo, teikiamas svarstyti veiklos licencijos sustabdymas dėl trijų vaistinių filialų Ukmergėje – dviejų “Nemuno vaistinės” ir vieno “Tamro vaistinės” – bei “Saulėgrąžų vaistinės” Alytuje.

“Dauguma jų priklauso tinklams, bet filialai turi atskiras licencijas. (…) Keturioms teikiamas licencijos sustabdymas už antkainių viršijimą – su tuo bus tikrai kovojama, ir neleisime, kad žmonėms vaistus pardavinėtų brangiau nei nustatyta Vyriausybės nutarime”, – kalbėjo M.Marcinkevičius.

Pasak jo, remiantis balandžio pabaigoje atliktu tyrimu, vaistų kainos, lyginant su buvusiomis sausį, sumažėjo 9,83 procento: tinklams priklausančiose vaistinėse – per 10 proc., nepriklausančiose – apie 7,5 procento.

M.Marcinkevičiaus teigimu, tiek ir buvo tikėtasi iš antkainių ribojimo.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...