2011 Gegužės 20

Kelionės mikroautobusais Vilniuje nebrangs

veidas.lt

BFL

Kaina už važiavimą mikroautobusais Vilniuje kol kas lieka 3 litai. Anksčiau skelbta, kad kelionės artimiausiu metu brangs iki 4 litų.

Vilniaus savivaldybė pranešė, kad iki gruodžio pratęsiamos sutartys su įmonėmis, vežančiomis keleivius mikroautobusais, tad iki tol nenumatoma keisti ir kelionių kainos.

“Kadangi sutartys su vežėjais baigiasi birželio pirmosiomis dienomis, tai jas pratęsime pusei metų. Per tą pereinamąjį laikotarpį mes parengsime naują maršrutinių autobusų važiavimo schemą, apsvarstysime koncepciją. Aš manyčiau, kad reikia labai stiprinti miesto viešąjį transportą. Be abejo, nebus tokių mikroautobusų maršrutų, kurie visiškai dubliuotų miesto viešąjį transportą”, – BNS sakė Vilniaus savivaldybės Komunalinio ūkio departamento direktorius Virginijus Pauža.

Jo teigimu, šiuo metu yra 22 mikroautobusų maršrutai, kurie dubliuoja autobusų ir troleibusų maršrutus.

Be to, anot pranešimo, savivaldybės eismo specialistams pavesta iki gruodžio išnagrinėti mikroautobusų maršrutus ir pateikti pasiūlymus dėl jų pakeitimų.

Pasak žiniasklaidos, patys vežėjai sakė kainų kelti nelinkę.

Sprendimas pabranginti keliones mikroautobusais buvo priimtas dar 2009 metų vasarį, tačiau iki šiol nebuvo nustatyti maršrutai, kurie daugiau kaip 80 proc. dubliuoja miesto autobusų ar troleibusų maršrutų trasas bei kerta senamiestį ir naujamiestį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Gerda Gerda rašo:

    Mikroautobusų įrengimas Vilniuje visai geras.


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...