2011 Vasario 28

Savivaldybių rinkimai

Kauno valdžioje liekantys konservatoriai žada dešiniųjų koaliciją

veidas.lt

Kauno mieste per savivaldos rinkimus daugumą balsų gavę konservatoriai žada išlaikyti “dešinės kryptį” miesto valdančiojoje koalicijoje.

“Kaune dešinę liniją bandysime išlaikyti. Tačiau pasakyti konkrečiai, kaip pasiseks koalicijos dėlionės, būtų sudėtinga. Tvirtų sutarimų dar nėra – tik preliminarūs”, – BNS pirmadienį sakė miesto meras Andrius Kupčinskas.

“Dėlionės, programos nuostatų gryninimas užtruks. Netikiu, kad tą pavyks padaryti per šią savaitę”, – kalbėjo politikas.

Preliminariais duomenimis, TS-LKD naujos kadencijos Kauno miesto savivaldybės taryboje turės 12 mandatų iš 41. Antri likę socialdemokratai iškovojo šešias vietas. Trečioje vietoje yra koalicija “Vieningas Kaunas” su penkiais mandatais. Po keturias vietas iškovojo partija “Jaunoji Lietuva”, “Tvarka ir teisingumas” bei Darbo partija. Dar po tirs mandatus atiteks Liberalų ir centro sąjungai bei Liberalų sąjūdžiui.

“Kaune situacija liks stabili, kaip buvo iki rinkimų – konservatoriai turi daug šansų sudaryti sau palankią daugumą ir valdyti toliau. Jų padėtis tikrai nepablogėjo, jiems yra, iš ko rinktis”, – BNS pirmadienį sakė Vytauto Didžiojo universiteto docentas Bernaras Ivanovas.

Daugiau šia tema:
  • Nėra panašių straipsnių.
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...