2011 Gegužės 26

Kauno savivaldybėje panaikinti departamentai

veidas.lt

BFL

Iš dalies pakeista Kauno miesto savivaldybės administracijos valdymo struktūra – panaikinti Bendrųjų reikalų, Miesto plėtros, Miesto ūkio, Socialinių reikalų, Teisės, Turto valdymo bei Švietimo ir kultūros departamentai.

Tokį sprendimą ketvirtadienį patvirtino Kauno miesto savivaldybės taryba. Ji taip pat patvirtino 750 pareigybių, įsteigta Savivaldybės gydytojo tarnyba.

“Reforma daroma tam, kad administracijos aparatas veiktų efektyviai ir efektingai. Gyvenime teko ir kurti, ir naikinti reformas. Manau, pasirinkome optimaliausią reformos variantą – darbinę departamentų atsakomybę puikiai pasidalins žemesniųjų grandžių specialistai, kurie ir taip dažniausiai kasdien atlieka visą titanišką darbą”, – sakė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Antanas Navakauskas.

Panaikinus departamentus ir atleidus iš pareigų dalį tarnautojų ir darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, preliminariais paskaičiavimais, darbo užmokesčio ekonomija (įskaitant įmokas “Sodrai”) 2011 m. būtų apie 87 tūkst. Lt, o 2012 m. – 930 tūkst. litų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...