2010 Liepos 22

Atleidimai

Kauno miesto savivaldybė “apsivalė”

veidas.lt

Ketvirtadienį Kauno miesto savivaldybės tarybos posėdyje iš pareigų buvo atleisti mero pavaduotojas Steponas Vaičikauskas ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Rabačius.

Už S. Vaičikausko atleidimą slapto balsavimo metu balsavo 21 Tarybos narys, 8 balsavo prieš, dar 9 balsavimo biuleteniai pripažinti negaliojančiais. Už R. Rabačiaus atleidimą slapto balsavimo metu balsavo 20 Tarybos narių, 6 balsavo prieš, 11 balsavimo biuletenių pripažinti negaliojančiais.

Savivaldybės administracijos priimamajame birželio 18 d. buvo užregistruotas Lietuvos socialdemokratų partijos (toliau – LSDP) Kauno miesto skyriaus birželio 17 d. raštas, adresuotas Savivaldybės merui. Jame siūloma teikti Savivaldybės tarybai klausimą dėl socialdemokratų deleguotų politinio pasitikėjimo atstovų atšaukimo.

Buvo tikimasi, kad socialdemokratų deleguoti mero pavaduotojas S. Vaičikauskas ir administracijos direktoriaus pavaduotojas Romaldas Rabačius, socialdemokratams nutraukus paramą valdančiajai koalicijai, patys pasitrauks iš pareigų, tačiau to nepadarė.

Anot Tėvynės sąjungos ir Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno Marijaus Pancerio, socialdemokratams nesiryžus žengti logiško žingsnio, valdančioji koalicija turėjo pati imtis veiksmų, kad būtų išsaugotas stabilumas miesto Taryboje.

“Valdančioji koalicija taip ir nesulaukė realios socialdemokratų paramos nei svarstant biudžetą, nei Žalgirio arenos ir kitus svarbius klausimus”, – pažymėjo M. Panceris.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...