2011 Gegužės 04

Kaune šurmuliuos tradicinis VDU pavasario festivalis

veidas.lt

BFL

Nuo trečiadienio iki šeštadienio Kauno miesto bendruomenę džiugins jau dešimtasis “VDU Pavasario festivalis 2011″.

“VDU Pavasario festivalio 2011″ tikslas – ne tik pratęsti VDU studentų atstovybės organizuojamo renginio tradicijas, tačiau ir pasiūlyti naujų kultūrinių, muzikinių renginių, pritraukiančių miesto gyventojų dėmesį, skatinančių jų aktyvumą bei veiklumą”, – sako viena iš jo organizatorių Justina Dukauskaitė.

Festivalį pradės “Aitvarų šou”, o kiekvienas, kuris turi fantazijos, galės dalyvauti “Vėjo pakavime”. Trečiadienio vakarą žadamas įspūdingas gyvo garso koncertas, kuriame pasirodys “Golden Parazyth”, “G&G Sindikato” grupės nariai.

Tradiciškai festivalio metu kauniečiams bus suteikta galimybė papildyti savo namų bibliotekas. “Knygų turgus” kvies užsukti į VDU universiteto erdves, kur šešios leidyklos ir knygynai siūlys įsigyti įvairiausių knygų. Bus nudžiuginti ir besidomintys Nacionalinės premijos laureato, eseisto, prozininko, dramaturgo Sigito Parulskio kūryba – VDU vyks susitikimas bei diskusija su šiuo rašytoju.

Kelias dienas vyksiančiame festivalyje susirinkusieji galės išvysti ir nekomercinį kiną – trijose skirtingose miesto vietose vyks “Kinas netradicinėse erdvėse”.

Norintys dar geriau pažinti Kauno senamiestį bei smagiai praleisti laiką draugų kompanijoje galės dalyvauti orientacinėse varžybose, kur turės galimybių parodyti savo kūrybiškumą, sumanumą bei išradingumą. Be abejonės, nebus apsieita ir be “Gitarų vakaro”, kurį šiais metais aplankys Zala ir Driukas. Socialinių akcijų metu žadama atkreipti dėmesį į sveiką gyvenseną bei siūloma jaunimui tapti kraujo donorais.

Anot J. Dukauskaitės, dar vienas “VDU Pavasario festivalio 2011″ projektas bus “Muzikinis mazgas”, jau antrus metus iš eilės vyks renginys “Menų sintezė”.

Festivalį vainikuos renginys, kurio metu pasirodys grupė “Empti” bei atlikėjas Kastis Torrau. Festivalio pabaigtuvėse žadama atšvęsti ir 17-ąjį VDU studentų atstovybės gimtadienį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...