2013 Kovo 22

Kaunas taps sendaiktininkų sostine

veidas.lt


Penktadienį Kaune prasideda didžiausias Baltijos šalyse senturgis „Laiko ratu“. Renginio organizatoriai pastebi, kad į pirmąjį šių metų senturgį užsiregistravo rekordinis dalyvių skaičius.

„Tai, kad į šį senturgį užsiregistravo beveik 350 sendaikčių pardavėjų, tik patvirtina, kad per šešerius metus tai tapo vienu svarbiausių sendaiktininkų, kolekcininkų ir antikvaro mėgėjų susibūrimu ne tik Baltijos šalyse, bet ir visoje Rytų Europoje“, – sako Jonas Plenta, vienas iš senturgio „Laiko ratu“ organizatorių.

Šiandien prasidedančiame ir iki sekmadienio truksiančiame sendaikčių turguje laukiama ir daugiau nei įprasta lankytojų.

„Šio senturgio asortimentas bus didesnis nei įprasta, tad apsilankyti renginyje turėtų visi besidomintys sendaikčiais, antikvariniais daiktais ar ieškantys ko nors ypatingo tačiau iki šiol neradę“, – sako J. Plenta.

Paprastai šį renginį per tris dienas aplanko apie 300 tūkst. lankytojų.

Renginyje kaip ir kaskart dalyvaus sendaiktininkai, antikvaro kolekcininkai, bukinistai, numizmatai ir filatelistai iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos, Rusijos ir Vokietijos. Prekybos miestelyje „Urmas“ vyksiančiame senturgyje lankytojai galės pasigrožėti ne tik įvairiais sendaikčiais, bet ir senovine restauruota XIX a. pabaigos – XX a. vidurio technika.

Senturgis „Laiko ratu“ vyks visą šį savaitgalį, kovo 22–24 dienomis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...