2012 Balandžio 21

Katie Melua koncertuos Lietuvoje

veidas.lt


Katie Melua patvirtino, kad dar šiemet apsilankys Lietuvoje. Viena daugiausiai įrašų Didžiojoje Britanijoje pardavusi dainininkė ir dainų autorė mūsų šalyje koncertuos rudenį. Vienintelis Katie Melua koncertas įvyks lapkričio 25 d. „Žalgirio arenoje“ Kaune.

Išsiilgę gerbėjai išgirs ne tik pačias geriausias atlikėjos dainas, bet ir bus supažindinti su pačiu naujausiu jos studijiniu albumu „Secret Symphony“.
„Didžiuojamės, kad pasaulinę šlovę pelniusi dainininkė jau antrą kartą sutiko atvykti į Lietuvą. Manome, kad Katie Melua pasirodymas pretenduos tapti kokybiškiausiu ir nuoširdžiausiu šių metų koncertu“, – sako kompanijos „Makroconcert Lietuva“ vadovas Vaidas Zdancevičius.
Bilietus į Katie Melua koncertą bus galima įsigyti jau nuo rytojaus, balandžio 18 d., visose BILIETAI LT kasose ir internetu. Daugiau informacijos svetainėje www.bilietai.lt.
Katie Melua gastrolių “Secret Symphony Tour” rudeninė dalis prasidės spalio 8 d. Jungtinėje Karalystėje, kur atlikėja surengs net septynis koncertus iš eilės. Vėliau dainininkė koncertuos Nyderlanduose, Belgijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Austrijoje, Lenkijoje, Latvijoje ir Lietuvoje. Viena talentingiausių jaunų atlikėjų pasaulyje Katie Melua koncertuose atlieka ne tik žinomiausias savo dainas, bet ir pristato kovo mėn. pradžioje išleistą naujausią albumą „Secret Symphony“.
„Įrašinėti albumą „Secret Symphony“ buvo labai smagu, nes man patinka dainuoti naująsias dainas“, – įspūdžiais dalijasi Katie Melua. „Kiekvieną kartą koncertuojant mano dainos skamba naujai. Esu laiminga, kad galiu šiuo unikaliu skambesiu pasidalinti su savo gerbėjais“.
Gruzijoje gimusi Katie Melua, karjerą pradėjo 2002 m., kada niekas net neįtarė, kad jau greitai jaunoji atlikėja taps daugiausiai įrašų planetoje parduodančia britų dainininke. Didžiulę sėkmę pelnė visi keturi pirmieji Katie Melua albumai, kurie milijonams klausytojų įsiminė dėka užburiančio nuoširdumo dainų: „Nine Million Bicycles“, „The Closest Thing To Crazy“, „Piece By Piece“, „If You Were a Sailboat“, „I Cried For You“, „The Flood“, „I‘d Love To Kill You“ ir daugelio kitų.
Netrukus Katie Melua  jau buvo tikra megažvaigždė, rengianti grandiozinius koncertinius turus, pelniusi visus įmanomus muzikos apdovanojimus, grojusi su legendine roko grupe „Queen“, pietavusi Bekingemo rūmuose su tikrąja karaliene ir net surengusi oficialiu pasaulio rekordu tapusį koncertą pačiame Šiaurės jūros dugne. Per savo neilgą karjerą Katie Melua pardavė daugiau nei 11 mln. albumų ir yra pelnytai vadinama viena talentingiausių jaunų dainininkių ir dainų autorių pasaulyje.
Šiandien Katie Melua pristato visiškai naują, penktąjį studijinį darbą „Secret Symphony“. Kovo pradžioje išleistas albumas buvo įrašytas garsiojoje Londono studijoje „Air Studios“. Dainininkei talkino ją atradęs iš išgarsinęs žinomas britų dainų autorius, kompozitorius, prodiuseris ir nepriklausomos įrašų kompanijos „Dramatico“ įkūrėjas Mike‘as Battas.
„Visada norėjau vieną dieną įrašyti kitų sukurtas dainas ir perteikti jas savo balsu. Šį kartą tai mano, kaip „dainininkės“, albumas“, – sako Katie Melua. „Nekantriai laukiu akimirkos, kada galėsiu šias dainas atlikti scenoje“.
Naujausią įrašą Katie Melua pristatė jau spėjusiomis išpopuliarėti dainomis „Gold In Them Hills“ ir „Better Than A Dream“. Geriausiais muzikos kritikų balais įvertintas albumas melomanų nenuvylė ir užėmė aukštas vietas daugelio Europos šalių perkamiausių įrašų sąrašuose: Lenkijoje (Nr. 1), Vokietijoje (Nr. 2), Šveicarijoje (Nr. 2), Austrijoje (Nr. 3), Danijoje (Nr. 4), D. Britanijoje (Nr. 6), Prancūzijoje (Nr. 6), Nyderlanduose (Nr. 6), Norvegijoje (Nr. 6) ir Suomijoje (Nr. 6).
Lapkričio mėnesį Lietuvoje ir Laltvijoje vyksiančius Katie Melua koncertus organizuoja Vidurio ir Rytų Europoje pirmaujanti koncertinė agentūra „Makroconcert“. Daugiau informacijos www.makroconcert.lt.
Katie Melua „Better Than A Dream“:
http://www.youtube.com/watch?v=OdbBm3dYToc

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...