2016 Liepos 01

Metų valstybės tarnautojo rinkimai

Kas geriausiai tarnauja valstybei

veidas.lt

Dvyliktą kartą „Veido“ surengtų geriausio valstybės tarnautojo rinkimų nugalėtoju tapo ketvirtį amžiaus valstybės tarnyboje dirbantis Alminas Mačiulis, aplenkęs vos prieš pusantrų metų į ją atėjusią Dianą Vilytę.

Ministrui pirmininkui Algirdui But­ke­vi­čiui „Veido“ geriausio valstybės tarnautojo apdovanojimo ceremonijoje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose šįsyk teko dvigubai maloni užduotis: jis įteikė apdovanojimą rinkimų nugalėtojui, o juo tapo tiesioginis jo pavaldinys – Vyriausybės kancleris Alminas Mačiulis.

„Ši ceremonija – tai puiki proga pastebėti ir įvertinti atsakingiausius, kūrybingiausius ir darbščiausius valstybės tarnautojus“, – sakė Vyriausybės vadovas, pabrėždamas, kad valstybės tarnyba – labai atsakingas darbas, darantis įtaką visai šalies raidai.

Antrą vietą rinkimuose pelniusi Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) vadovė Diana Vilytė į valstybės tarnybą atėjo vos prieš pusantrų me­tų, bet jau sugebėjo pasiekti sektinų pokyčių: jos vadovaujamą VPT geriausios valstybės institucijos rinkimuose pralenkė tik Valstybės kontrolė.

O šios vadovas Arūnas Dulkys šiame poste – vos daugiau nei metai, bet tarp geriausių valstybės tarnautojų – trečias. „Norint, kad kažkas keistųsi, visada reikia pradėti nuo savęs“, – atsiimdamas geriausios metų institucijos apdovanojimą sakė A.Dulkys, ir tai nu­skam­bėjo kaip patarimas.

Minėdamas Valstybės dieną „Veidas“ ge­riau­sio valstybės tarnautojo ir geriausios valstybės institucijos rinkimus rengia nuo 2005 m. Rinkimuose balsuoja ministrai, viceministrai, ministerijų kancleriai, merai, savivaldybių administracijų direktoriai, valstybės institucijų, verslo asociacijų ir kitų institucijų vadovai.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...