2010 Gruodžio 30

Tiuningo paroda

Karščiausi hibridai

veidas.lt

"Veido" archyvas
Toyota Prius

Amerikos pramogų sostinėje Las Vegase vykusioje tiuningo parodoje SEMA buvo pristatyta daugybė hibridinių prototipų. Jei Europoje hibridų gamintojai daugiausia dėmesio skiria mažoms degalų sąnaudoms, tai Amerikoje hibridiniai automobiliai –  gyvenimo būdo (Lifestyle) prekė. Amerikos rinkoje dominuojanti Toyota pademonstravo iš anglies pluošto pagamintą ir matiniais dažais nudažytą Prius modelį su sportinėmis Recaro sėdynėmis ir 18 colių ratais. Tačiau po variklio gaubtu – vis tas pats 136 AG hibridinis agregatas. Tuo tarpu Toyota dukterinė Lexus kompanija pristatė net šešis modelius. Į akis pirmiausia krito LS 600h L su 21 colio ratlankiais ir itin žema važiuokle. Bet ir čia gamintojai nusprendė palikti serijinį 445 AG variklį.

Chevrolet Volt Amerikos rinkoje debiutuos tik metų pabaigoje, bet jau dabar amerikiečiai pademonstravo, kaip galima “patiuninguoti” šį hibridinį modelį. Tuo tarpu Honda pristatė CR-Z R  kupė su turbininiu varikliu, kuris išvysto 200 AG.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...