2011 Gegužės 02

Karališkajai porai bus išsiųsti Lietuvos britų sveikinimai

veidas.lt

"Veido" archyvas

Penktadienį, balandžio 29 d., Britanijos prekybos rūmų ir Britanijos ambasados organizuotame renginyje buvo pažymėtos Jungtinės Karalystės princo Williamo ir princesės Catherine Middleton vestuvės.

Renginyje dalyvavo per 100-as kviestinių svečių: Britanijos prekybos rūmų nariai, diplomatinių atstovybių atstovai bei Lietuvoje reziduojantys ir dirbantys britai.

„Šiandien visas dėmesys buvo skirtas princo Williamo ir princesės Catherine Middleton tuoktuvių ceremonijai. Galima didžiuotis, kad tradicines šeimos vertybes puoselėjanti Jungtinė Karalystė suorganizavo tokį gražų reginį viso pasaulio žmonėms ir dar kartą įrodė, kad Britanijoje rodoma pagarba per tūkstantmečius puoselėjamoms tradicijoms“, – jaunavedžius pasveikino Britanijos prekybos rūmų valdybos narė Nicola Leftly.

"Veido" archyvas

Didžiosios Britanijos laikinasis reikalų patikėtinis Lietuvai Stephen Conlon keliant tostą princui Williamui ir princesei Catherine Middleton perdavė savo sveikinimus ir linkėjimus gyvenant santuokoje. Jis taip pat pasidžiaugė, jog Lietuvoje karališkosios poros vestuvių ceremonijai buvo skiriamas toks didelis dėmesys.

Organizatoriai vakaro svečius pakvietė užrašyti savo sveikinimus ir linkėjimus garsiausiems Jungtinės Karalystės jaunavedžiams specialioje sveikinimų knygoje, kuri jau netrukus bus išsiųsta karališkajai porai.

"Veido" archyvas

Vakarėlio metu susirinkusiems svečiams buvo rodomas vedybų ceremonijos transliacijos įrašas tiesiai iš Vestministerio abatijos Londone.

Vakaro užkandžiais rūpinosi indiškų patiekalų restoranas „Sues Indian Raja“ bei restoranas „Hazienda“.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentarai (1)

  1. Veidas veidas.lt veidas.lt rašo:

    buvo laaabai puikus renginys


Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...