2014 Balandžio 23

Kamščiuose kelyje Vilnius-Klaipėda „Tele2“ klientai nenuobodžiaus

veidas.lt

Telekomunikacijų bendrovė „Tele2“ pasirengė atostogų sezonui – 3G ryšys jau veikia visame kelyje Vilnius-Klaipėda.

„Tele2“ ryšio paslaugų vartotojams tai leis sparčiu mobiliuoju internetu ir geresniu ryšiu naudotis visos kelionės į pajūrį metu.

Ryšio pagerinimą „Tele2“ užbaigė greitkelyje Kaunas-Klaipėda įrengus 4 naujas 3G ryšio stotis. Kelio atkarpoje Vilnius-Kaunas 3G ryšys veikė jau anksčiau.

„Pernai karštais savaitgaliais daugelis susidūrėme su kamščiais greitkelyje. Jų turbūt bus ir šiemet, bet su internetu bent bus nenuobodu“, – sakė Valerijus Kovzanas, „Tele2“ technikos direktorius.

Atšilus orams kelionių į pajūrį labai padaugėja. Skaičiuojama, kad praėjusią vasarą vien Palangoje apsilankė 3 mln. poilsiautojų.

Pasak V. Kovzano, „Tele2“ paslaugomis naudojasi daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų, tad ryšio kokybės pagerėjimą ir išaugusią spartą pajus daug žmonių.

Ryšių reguliavimo tarnybos gruodžio mėnesio duomenimis, „Tele2“ 3G ryšio tinklas apima 79,4 proc. Lietuvos teritorijos ir yra antras didžiausias. Operatoriaus 2G ryšys yra plačiausias Lietuvoje ir dengia 98,9 proc. šalies teritorijos.

Tarptautinės tyrimų bendrovės „Millward Brown“ vasarį atlikto reprezentatyvaus nuomonių tyrimo duomenimis, iš viso „Tele2“ ryšiu naudojasi 53 proc. Lietuvos gyventojų.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...