2010 Gruodžio 09

Užsienis

Kaltinimai Assangeui nesusiję su “WikiLeaks” veikla

veidas.lt

Kaltinimai Julianui Assange’ui (Džulianui Asandžui) seksualine prievarta nesusiję su tinklalapiu “WikiLeaks” ir jam pačiam derėtų tai pasakyti, trečiadienį sakė advokatas, atstovaujantis dviem švedėms, kurios apkaltino australą išprievartavimu.

“Nėra absoliučiai jokio ryšio tarp to, ką teko išgyventi toms dviem moterims, ir “WikiLeaks, CŽV ar Amerikos administracijos”, – Claesas Borgstroemas (Klaesas Borgstriomas).

Byla “absoliučiai nesusijusi su “WikiLeaks”, pabrėžė advokatas.

“Norėčiau, kad Julianas Assange’as išeitų į priekį ir pats tai pasakytų, – sakė C.Borgstroemas žurnalistams Stokholme. – Tai būtų būdas išsklaidyti visus šiuos gandus”.

C.Borgstroemas kritikavo 39 metų australą už tai, kad jis “ne tik užsiminė, bet aiškiai pasakė, jog ši byla yra sąmokslas”.

“Jis žino, jog tai visiškai nesusiję su “WikiLeaks”, – sakė advokatas.

J.Assange’as buvo areštuotas antradienį Londone pagal Švedijos išduotą arešto orderį. Stokholmo teismas siekia jį apklausti dėl įtariamų seksualinių nusikaltimų, tarp jų išžaginimo ir seksualinio priekabiavimo. “WikiLeaks” vadovas šiuos kaltinimus griežtai neigia.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...