2010 Balandžio 29

Nuomonė

K. Masiulis: socialdemokratai nori sustabdyti permainas

veidas.lt

Šiandien Seime vykusioje TS-LKD frakcijos seniūno pavaduotojo Kęstučio Masiulio ir frakcijos nario Sauliaus Stomos spaudos konferencijoje valdančiosios daugumos atstovai kritikavo opozicijos ketinimą inicijuoti Seime tyrimo komisiją dėl neva Vyriausybės daromo spaudimo teisėsaugai.

„Nuo 2000 metų Lietuvoje valdė socialdemokratai. Kas pasiekta per tą laiką? Suklestėjo „bičiulių“ klanai, įsigalėjo „švogerystė“, žmonės nusivylė teisėsauga. Teisingumas išnyko. Tai žino visi“, – teigė K. Masiulis.

Parlamentarai neabejojo, kad tikrasis socialdemokratų inicijuojamos komisijos tikslas yra nukreipti dėmesį nuo tikrųjų problemų ir sustabdyti permainas.

„Visuomenė laukia, kad politikai netrukdytų teisėsaugai atlikti savo pareigų. Jei korumpuoti pareigūnai atleidžiami, staiga kyla didžiulis triukšmas. Triukšmauja tie, kurie siekia išlaikyti supuvusią sistemą“, – teigė S. Stoma.

„Pedofilijos skandalas parodė, kad susidūrus su sudėtingesne byla teisėsauga negeba dirbti, o Seime kuriama komisija įsisenėjusių teisėsaugos problemų neišspręs. Tai galima padaryti tik ryžtinga politika, kurią šiuo metu vykdo premjeras ir Respublikos prezidentė“, – sakė frakcijos seniūno pavaduotojas Kęstutis Masiulis.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...