2010 Balandžio 27

Naftos produktai

Jūra išmetė senų teršalų

veidas.lt

Užvakar ryte Nidoje, jūros pakrantėje ties centrine gelbėjimo stotimi, buvo aptikta sukietėjusių naftos produktų. Teršalai į krantą išmesti labai siaurame – 300 metrų – ruože. Tai įvairaus dydžio gurvuoliai, kai kurie iš jų svėrė iki 2 kilogramų, praneša Aplinkos ministerija.

UAB ,,Neringos komunalininkas“ darbuotojai vakar surinko apie 100 kg šių naftos produktų gabaliukų. Manoma, pasak Aplinkos ministerijos Aplinkos apsaugos agentūros Avarijų prevencijos ir valdymo skyriaus vedėjo Gedimino Markausko, kad tai pakelti nuo jūros dugno ir išmesti į krantą seni teršalai. Tyrimui paimti mėginiai perduoti šios agentūros Jūrinių tyrimų departamentui.

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Jūros aplinkos apsaugos agentūros, Neringos ir Palangos miestų agentūrų pareigūnai žvalgė jūros pakrantę. Patikrinus pajūrio ruožus nuo sienos su Rusijos Federacijos Kaliningrado sritimi iki Juodkrantės, nuo Melnragės iki Karklės ir nuo Palangos iki Nemirsetos, daugiau jokių teršalų pėdsakų neaptikta.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...