2010 Gruodžio 15

Verslas

Jungiasi VDNET ir “C gates”

veidas.lt

Įmonių grupė “Viginta”, valdanti VDNET prekės ženklą, pasirašė sutartį su švedų telekomunikacijų bendrove “Tele2 Sverige AB” dėl UAB “Kabeliniai ryšių tinklai”, veikiančios “C gates” vardu, 100 proc. akcijų įsigijimo. Sandoris bus baigtas gavus leidimą iš Konkurencijos tarnybos.

“Šis sandoris sustiprins mūsų pozicijas rinkoje ir leis tapti antra pagal abonentų skaičių kabelinės televizijos ir didžiausia po TEO fiksuoto interneto paslaugų teikėja Lietuvoje”, – sako UAB “Viginta” generalinis direktorius Paulius Dambrauskas. Jo teigimu, tai leis didinti kokybiškų kabelinės ir skaitmeninės televizijos bei šviesolaidinio interneto paslaugų pasiekiamumą vartotojams, gerinti paslaugų kokybę, efektyviau išnaudoti abiejų įmonių turimus tinklų technologinius išteklius. Planuojama toliau investuoti į šviesolaidinio interneto aprėpties plėtrą.

Šių metų pabaigoje bendrovės turės 110 tūkst. abonentų. Esamiems VDNET ir “C gates” abonentams paslaugų teikimo sąlygos nesikeičia. Numatoma 2010 m. apyvarta – apie 30 mln. litų.

UAB “Viginta” įkurta 1991 m. Bendrovės įmonių grupei, valdančiai VDNET ženklą, priklauso kabelinės ir skaitmeninės daugiafunkcinės televizijos, šviesolaidinio interneto ir telefonijos paslaugų teikėjai Vilniuje, Alytuje, Marijampolėje ir Šilutėje. Šiuose miestuose VDNET paslaugomis naudojasi daugiau nei 60 tūkst. klientų. Bendrovės “Viginta” akcininkai – “Advanced Broadband Ltd.” Ir UAB “SEB Venture Capital”.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...