2014 Kovo 09

Jubiliejinis „Fiat Abarth 595“ jau ranka pasiekiamas ir lietuviams

veidas.lt


Legendinio sportiškumu garsėjančio „Fiat Abarth“ modelio 50 metų jubiliejaus proga išleistą riboto leidimo „Fiat Abarth 595 500 Anniversario“ modelį jau galima užsisakyti Lietuvoje. Šis jubiliejinis automobilis pasižymės išskirtiniu dizainu, taip pat tai bus vienintelis „Fiat 595“ su 1,4 l 180 AG „Turbo Jet“ varikliu. Visai Europos rinkai „Fiat“ pagamins vos 299 šio modelio automobilius.

Jubiliejinį „Fiat Abarth 595 500 Anniversario“ jau galima užsisakyti visuose įgaliotosios „Fiat“ atstovės Baltijos šalyse UAB „Autobrava“ salonuose. Jo kaina yra 121 134 litai.

„Per 50 metų „Abarth“ pasiekė tūkstančius pergalių, nuvažiavo milijonus kilometrų ir tapo sportiškumo bei stiliaus simboliu. Automobilių gerbėjus iki šiol žavi tiek jo dizainas, tiek sportiškas charakteris. Džiaugiamės, kad „Fiat“ gerbėjai Lietuvoje turi išskirtinę galimybę atsisėsti už tikros legendos vairo“, – sako „Autobrava“ direktorius Renaldas Gineika.

Išskirtinis „Fiat Abarth 595 500 Anniversario“ modelis pasauliui bus pristatytas Frankfurto automobilių parodoje rugsėjį. Gamintojo teigimu, jame „Fiat 595“ „asmenybė“ ir ištvermingumas susilies su naujojo „Abarth 595 500 Anniversario“ technologijomis ir galia. Aukščiausios kvalifikacijos mechanikų rankomis surinktas „Abarth“ pasižymės ypatingai geromis techninėmis savybėmis ir puošniu bei sportišku dizainu.

Šio automobilio išorė pasižymės „Fiat 500“ būdingu modernumu, tačiau jame tuo pačiu bus galima pajusti ir sportinę originalaus „Fiat Abarth“ dvasią. Automobilio kėbulą puošiantys iki menkiausių smulkmenų nušlifuoti originalūs logotipai, unikali matinė kėbulo spalva, klasikinio „Fiat Abarth“ apdailos elementai – visa tai byloja apie ilgą ir turtingą originalaus modelio istoriją. Duoklę 1963-iųjų „Abarth“ atiduoda ir atidaromas automobilio stogas, vairuotojui ir keleiviams leidžiantis mėgautis ypatingais pojūčiais.

1,4 litrų darbinio tūrio 180 AG išvystantis „Turbo Jet“ variklis, „Abarth Competizione“ greičių dėžė ir ypatingai aukštos kokybės padangos, montuojamos ant 17 colių ratlankių, leidžia suprasti, kad sulaukęs garbingo 50 metų jubiliejaus, automobilis tapo galingesnis negu bet kada. Jis taip pat išsiskirs ypatingu stabilumu ir galingesniais stabdžiais, kurių atnaujintos technologijos užtikrins maksimalų saugumą.

„Fiat Abarth“ interjeras nuo pat pirmojo modelio buvo kuriamas taip, kad atitiktų pačius aukščiausius standartus. Visa tai atspindės ir jubiliejinis modelis, demonstruodamas išskirtinį sportiškumo lygį. Raudonos odos sportinės sėdynės su baltais interpais ir raudonomis siūlėmis, taip pat raudonai žibantis prietaisų skydas atspindi pagrindinę dizainerių misiją – itin šiuolaikiškai perinterpretuoti klasikinio modelio stilių. Juodos spalvos odinį automobilio vairą su raudonais intarpais ir kai kuriuos kitus interjero elementus puoš klasikinis „Abarth“ logotipas, simbolizuojantis nuo amžiaus nepriklausantį „Abarth“ modernumą.

Tai ne pirmasis riboto leidimo „Fiat Abarth“ modelis, kurį gerbėjams pristato italų koncernas „Fiat Group Automobiles“. 2011 m. buvo išleistas „Fiat Abarth 595 Tributo Ferrari“, pažymintis sportišką šio automobilio prigimtį ir atskleidžiantis „Fiat“ ir „Ferrari“ ryšį.

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...