2011 Gegužės 25

JAV senatoriui padėkota už paramą Lietuvai

veidas.lt

BFL

Lietuvos parlamentarų ir diplomatų delegacija, susitikusi su demokratų daugumos JAV Senate vadovo pavaduotoju, lietuvių kilmės senatoriumi Ričardu Durbinu (Richard J. Durbin), padėkojo jam už ilgametę paramą Lietuvai.

Susitikime Vašingtone antradienį dalyvavę Europos Parlamento narys Vytautas Landsbergis, Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininkas Emanuelis Zingeris, Seimo narys Mantas Adomėnas, užsienio reikalų viceministras Egidijus Meilūnas pakvietė senatorių toliau bendradarbiauti stiprinant Lietuvos ir JAV ryšius.

JAV senatorius R. Durbinas Lietuvoje yra lankęsis ne vieną kartą. Mūsų šalyje jis viešėjo ir lemtingomis dienomis, kai Lietuva kovojo dėl nepriklausomybės.

Lietuvos ir JAV politikai bei diplomatai taip pat aptarė padėtį Baltarusijoje ir Lietuvos kaimynystėje planuojamų statyti atominių elektrinių saugumo klausimus.

Lietuvos atstovai paprašė JAV, kad įgyvendinamų energetinių projektų saugumas taptų JAV dialogo su Rusija dalimi.

Tą pačią dieną Lietuvos delegacija šalies ambasadoje Vašingtone susitiko su JAV Atstovų Rūmų Užsienio reikalų komiteto pirmininke Ileana Ros-Lehtinen (Ilean Ros-Lehtinen).

Daugiau šia tema:
Skelbimas

Komentuoti

Žurnalas "Veidas"

Pirk šį numerį PDF

"Veido" reitingai

Gimnazijų reitingas 2016
Pirk šį straipsnį PDF
Skelbimas

VEIDAS.LT klausimas

  • Ar išorės agresijos atveju šiuo metu Lietuvos piliečių pasipriešinimas galėtų būti toks efektyvus kaip 1991 m. sausio 13 d.?

    Apklausos rezultatai

    Loading ... Loading ...